Vienkāršas audzināšanas metodes harmoniskām attiecībām ar bērnu

16

Vienīgā platforma Latvijā, kurā apkopoti kursi vecākiem par bērnu audzināšanu un attīstību

Kā grupu nodarbības atvieglos tavu dzīvi

Kursu vadītājas sniegtos viedokļus atradīsi dažādos Latvijas medijos

Grupu nodarbībās “Bērnu audzināšanas pamati” iekļautie kursi

1
Pirmsskolas un skolas vecuma bērnu vecākiem Kā regulēt savas un bērna emocijas
Tavs bērns čikst un eksplodē par niekiem? Tu mēģini palīdzēt, bet paliek vēl sliktāk? Tu nevēlies, lai bērns pauž spēcīgas emocijas, jo nezini, kā palīdzēt savam bērnam? Emociju regulācijas kurss sniegs plašu ieskatu par emociju attīstību un to, kā efektīvi vadīt gan savas, gan bērna emocijas. Mēs izskatīsim tēmas par to, kāpēc bērni ātri eksplodē, nespēj uzklausīt un nepieņem palīdzību. Kā arī apskatīsim praktiskus piemērus, kā dažādās bērna dzīves situācijās regulēt emocijas. Tu iemācīsies regulēt savas un bērna emocijas, veicinot ciešas un harmoniskas attiecības.
2
Pirmsskolas bērnu vecākiem Vecumposma īpatnības no 0-4 gadu vecumam
Tavs bērns visu liek mutē? Neseko līdzi norādēm un tīši dara to, ko nedrīkst? Nezini, kad sākt podiņmācību? Kursā par bērna attīstība no 0 līdz 4 gadu vecumam Tu uzzināsi vērtīgus, praktiskus padomus, kas palīdzēs izprast un veicināt bērna izaugsmi. Tu uzzināsi, kā mācīt bērnam svarīgas prasmes. Iegūsti praktiskas atbildes uz jautājumiem par bērna emocionālo un sociālo attīstību katrā vecumposmā.
3
Pirmsskolas bērnu vecākiem Bērnudārza gaitu uzsākšana
Tu uztraucies par to, cik veiksmīgi izdosies uzsākt bērnudārza gaitas? Tu vēlies zināt, vai Tavs bērns ir gatavs bērnudārzam? Bērnudārza gaitu uzsākšana var būt izaicinošs posms gan vecākiem, gan mazulim. Nodarbībā uzzināsi, ko darīt, ja bērns nav pieradis pie citiem pieaugušajiem vai nav pavadījis laiku ar citiem bērniem. Šajā nodarbībā iegūsi praktiskus padomus un risinājumus, kā mazināt stresa sajūtas un veiksmīgi sagatavoties bērnudārza gaitu uzsākšanai.
4
Pirmsskolas un skolas vecuma bērnu vecākiem Kā mācīt bērnam robežas un disciplīnu
Bērns ir nepaklausīgs? Bērns apsaukājas, runā pretī, neņem vērā norādes? Tu nevēlies bērnam nodarīt pāri, bet nezini, kā cieņpilni disciplinēt? Nodarbībā iegūsi prasmju komplektu, kā izmantot cieņpilnas audzināšanas metodes, lai efektīvi mācītu bērnam disciplīnu bez vainas sajūtas. Uzzināsi, kā noteikt atļautās robežas, izmantojot praktiskus padomus un tehnikas, kas pozitīvi ietekmē bērna attīstību. Nodarbībā tiks aplūkotas arī vecuma īpatnības, saņemsiet atbildes uz konkrētiem jautājumiem par bērna uzvedību.
8
PPirmsskolas un skolas vecuma bērnu vecākiem Bērnu imunitātes veidošana
Bērns bieži slimo? Bērns tikko pēc atveseļošanās atkal ir slims? Kā stiprināt bērna imūnsistēmu? Nodarbībā uzzināsi, kāpēc ēdiens ir bērna labākais draugs imunitātes veidošanā. Saņemsi ieteikumus, kā veidot veselīgu uzturu ikdienā, lai stiprinātu bērna imūnsistēmu un izvairītos no biežas slimošanas. Kursā saņemsi praktiskus padomus un zināšanas, kādi produkti ir imunitātei labvēlīgi un kā tos iekļaut bērna ikdienas ēdienkartē. Atrodi ceļu uz veselīgu un spēcīgu imunitāti!
5
Pirmsskolas bērnu vecākiem Divgadnieku krīze

Tavs bērns vēlas darīt visu pats? Bērns uztaisa traci par niekiem? Bērns var spēcīgi raudāt, lai panāktu to, ko vēlas? Uzzini visu nepieciešamo par divgadnieku krīzes posmu un to, kā var sekmīgi veicināt bērna attīstību un neatkarību. Nodarbībā saņemsi praktiskus padomus un tehnikas, kā attīstīt bērna pašapziņu un izdzīvot divgadnieku krīzi, saglabājot pacietību, konsekvenci un empātiju.
6
Pirmsskolas un skolas vecuma bērnu vecākiem Kā runāt ar bērnu tā, lai viņš klausās
Tu piedzīvo to, ka bērns noslēdzas sevī? Lai no sava bērna izdabūtu informāciju, Tev kā nopratinātājam jāuzdod simts jautājumi? Tu vēlies, lai Tavs bērns ir patstāvīgs, pats aiz sevis savāc? Nodarbībā uzzināsi, kā izaudzināt veselīgus un laimīgus bērnus ar labu pašapziņu, kas spēj gūt panākumus dzīvē. Iemācīsies izprast bērna valodu un veidot ciešas attiecības.
7
Pirmsskolas un skolas vecuma bērnu vecākiem Vecumposmu īpatnības 4-7 gadu vecumā
Bērns sācis lietot nevēlamus vārdus, un Tu nezini, kā to izbeigt? Bērns spēlē agresīvas spēles, Tu nezini, cik daudz ļaut spēlēt? Bērns interesējas par savu un citu privātajām zonām? Uzzināsi, kāpēc bērns maina spēles noteikumus un neprot zaudēt. Šī nodarbība ir ceļvedis vecākiem, kuri vēlas izprast un atbalstīt savu bērnu šajā svarīgajā attīstības posmā. Nodarbībā iegūsi konkrētas atbildes uz jautājumiem par bērna sociālemocionālo attīstību un uzvedību.
9
Pirmsskolas un skolas vecuma bērnu vecākiem Vecāku rūpes par sevi
Tev ir sajūta, ka visa uzmanība tiek atdota bērnam, Tev nepietiek laika ne sev, ne savam partnerim. Tev ir domstarpības ar partneri par mājas pienākumu pildīšanu. Nodarbībā iemācīsies konkrētas prasmes un stratēģijas, kā efektīvi vadīt ikdienu, saglabāt līdzsvaru starp darbu, ģimeni un personisko dzīvi, kā arī veicināt veselīgas attiecības ar partneri. Uzzināsi, kā organizēt ikdienas rutīnu tā, lai samazinātu stresu un izvairītos no pārpūles. Kurss piedāvās praktiskus risinājumus, kā atjaunot enerģiju un veicināt emocionālo izturību, palīdzot vecākiem veidot harmoniju un mieru savā ģimenē.
10
Pirmsskolas un skolas vecuma bērnu vecākiem Kā paspēt visu un neizdegt
Kursā uzzināsi praktiskas metodes un stratēģijas, kā efektīvi organizēt ikdienas pienākumus, nezaudējot enerģiju un dzīvesprieku. Zinot, cik vecāku loma ir dinamiska un prasīga, tiks izskaidroti rīki, lai izvairītos no izdegšanas un saglabātu emocionālo labsajūtu. Zināšanas par stresa pārvarēšanu, laika efektīvu izmantošanu un pozitīvu komunikācijas veidošanu būs vērtīgs ieguldījums sevī un attiecībās ar bērniem un ģimenes locekļiem. Spēt visu neizdegot – tā ir atslēga ikdienas līdzsvaram un dzīves kvalitātei.
11
Pirmsskolas un skolas vecuma bērnu vecākiem Bērna rakstura jeb temperamenta iezīmes
Vai Tu kādreiz domā, kādēļ Tavs bērns tā uzvedas? Vai Tev ir vairāki bērni un Tu novēro, cik viņi ir atšķirīgi? Šis kurss sniedz iespēju dziļāk izprast savu bērna unikālo raksturu jeb temperamenta iezīmes. Tu izpratīs bērna uzvedību un uzzinās, kā veidot saskanīgas attiecības ģimenē. Ieguvumi no kursa ietver iespēju piedāvāt bērnam atbilstošas audzināšanas metodes, ņemot vērā bērna temperamentu. Kā arī uzzināsi par savām un partnera temperamenta iezīmēm.
12
Pirmsskolas un skolas vecuma bērnu vecākiem Pašvērtējuma veicināšana
Vai Tu vēlies veidot stipru pašapziņu un emocionālo izturību? Šajā kursā Tu iegūsi konkrētus rīkus un stratēģijas, lai atbalstītu bērna spēju tikt galā ar ikdienas izaicinājumiem. Tu uzzināsi, kādas pazīmes liecina par zemu pašvērtējumu. Ja vēlies redzēt, kā Tavs bērns kļūst par drosmīgu un pašpārliecinātu personību, šis kurss ir tieši Tev.
13
Pirmsskolas un skolas vecuma bērnu vecākiem Piesaistes veidošana
Vai Tu domā par to, kā ikdienā veidojas droša piesaiste ar bērnu? Kurss par piesaistes teoriju piedāvā ieskatu, kā veidojas emocionālās saites ar bērnu, kas kļūst par bērna dzīves pamatu. Ar video ilustrācijām mēs apskatīsim, kā šī neredzamā saikne veidojas un kā tā ietekmē bērna attīstību pirmajā dzīves gadā. Kursa laikā iemācīsies atpazīt bērna vajadzības un sniegt tām atbilstošu atbalstu, radot bērnā drošības sajūtu. Ja vēlies būt pietiekami labs vecāks, kurš saprot un atbalsta bērna emocionālo attīstību, šis kurss ir Tev nepieciešams!
15
Pirmsskolas un skolas vecuma bērnu vecākiem Kārtība mājās
Tu bieži cīnies ar bērniem, lai viņi sakārto mantas? Šis kurss palīdzēs izveidot sistēmu, kas ne tikai atvieglos dzīvi, bet arī attīstīs bērna atbildības sajūtu. Tu uzzināsi, kā uzturēt kārtībā drēbes, grāmatas, rotaļlietas, lietojot trīs vienkāršus organizēšanas soļus. Šie pamatprincipi palīdzēs efektīvāk veikt kārtošanu, kas būs aizraujoša gan vecākiem, gan bērniem. Kursa laikā iegūsi rīkus un stratēģijas, lai izveidotu ne tikai kārtīgu vidi, bet arī pozitīvas attiecības ar bērnu. Uzturēt kārtību ir iespējams, un šis kurss Tev to parādīs!
14
Pirmsskolas un skolas vecuma bērnu vecākiem Brāļu un māsu attiecības
Vai Tavi bērni savā starpā nemitīgi strīdas? Šis kurss palīdzēs radīt siltas, ciešas attiecības starp brāļiem un māsām. Kursa laikā uzzināsi, kā palīdzēt bērniem laipni runāt citam ar citu, būt empātiskiem, bērni zinās, kā risināt strīdus. Tu iepazīsi veidus, kā veicināt vēlmi dalīties un veidot kopīgas intereses starp bērniem. Šis kurss palīdzēs Tavā ģimenē veidot dzīvesprieku, radot ilgstošas un pozitīvas attiecības starp brāļiem un māsām!
EA708746
DIMANTI 28OKT2023 314

Iepazīsties ar BAP grupu nodarbību vadītāju

Vai vēlies būt labāks vecāks?

Es esmu Simona Dimanta, mamma, audžumamma un bērnu psiholoģe ar vairāk nekā četru gadu profesionālo pieredzi. Strādājot izglītības iestādēs un konsultējot privātprakē vecākus un pedagogus, esmu iepazinusi daudzus vecākus un viņu bērnus, tāpēc zinu, ka katrs vēlas būt pēc iespējas labāks vecāks.

Es saprotu, cik vecāku loma ir izaicinoša. Tu vēlies, lai tavs bērns būtu laimīgs, vesels un veiksmīgs, taču dažreiz jūties nedroši vai esi apmulsusi(-s).

Šajā programmā esmu ielikusi visu svarīgāko, kas katram vecākam būtu jāzina par bērnu attīstību un audzināšanu. Tu uzzināsi vienkāršas un viegli lietojamas pieejas, kas tiešām strādā, lai veicinātu bērnu personību un spēcīgas attiecības vienam ar otru.

Pēc programmas vairs nelauzīsi galvu par to, vai esi pietiekami labs vecāks. Tu skaidri zināsi, ka tāds esi. Tu uzzināsi ne tikai svarīgu informāciju par savu bērnu, bet ļoti daudz jauna arī par sevi. Programmā iekļautos kursus novērtējuši jau vairāki tūkstoši vecāku.

Pievienojies programmai un sāc savu ceļu uz pārliecinātu vecākošanu!

Ar mīļiem sveicieniem

Simona Dimanta

VECĀKU ATSAUKSMES

"Ļoti, ļoti vērtīgs kurss! Šo vajadzētu noklausīties visiem vecākiem. Tas viņiem palīdzētu labāk izprast savus bērnus. " Inta
''Noklausoties šo programmu, var atvieglot savu un bērnu dzīvi, izprotot kāda komunikācijas forma būtu vislabvēlīgākā tagadnei un kā ieguldījums bērna nākotnei. ''
''Viss bija noderīgs. Un viss bija tā kā jauns. It kā lika paskatīties uz sevi no malas - komunikācijā ar bērnu. Un kā būtu pareizi komunicēt - par komandēšanu jeb jāuzdod pareizie jautājumi; komplimenti; ignorēšana; komentēšana u.c.''
''Lieliski, skaidri, konkrēti izstāstītas tēmas. Fantastiski, ka viss teiktais tiek pamatots ar piemēriem, izskanēja daudzi piemēri no dzīves! Paldies par kursu vadīšanu! ''
''Ļoti noderēja disciplinēšanas lekcija, un ar nepacietību gaidu emociju regulācijas lekciju. Ļoti žēl, ka šāda informācija nebija piecus gadus ātrāk, ļoti būtu noderējis. Tāpēc veselīgi apskaužu tos, kuriem tā ir šobrīd pieejama, kad mazais vēl nav tik liels kā mana sešgadīgā meita.''
''Ļoti konkrētas, viegli saprotamas, kvalitatīvas nodarbības. Atziņas ne tikai par to kā būt klātesošākam un labākam vecākam un palīdzēt mazajam cilvēkam iepazīt sevi un savas emocijas, bet arī atziņas pašam par sevi.''
''Lielisks kurss, katrs padoms ir tik lietderigs un noteikti varèsu pielietot ikdiena. So bütu labi zinat visiem vecakiem un ipasi bernu teviem, lai vinus iedrosinatu uz jaunam pieejam.''
''Labdien, Simona! Paldies par fantastisko darbiņu kuru Jūs darāt un palīdziet mums vecākiem saprast kā izskaust "padomju laiku audzināšanu" no mūsu ikdienas! Jūs ieliekat spēcīgus pamatus veselīgām ģimenēm!''
Katru dienu katrā komunikācijas reizē ar saviem un citiem bērniem nāk prātā izlasītais, pamanītais un dzirdētā informācija. Un ir tik jauki, ka ir tāda vieta, kur iegūtā informācija palīdz būt labākam komunikācijā ar bērniem. Prieks! 🌺
Ļoti patika emociju regulācijas lekcija, uzzināju daudz ko jaunu, tā mainīja daudzus manus uzskatus, kā rīkoties un reaģēt attiecīgās situācijās, ļoti novērtēju dotos piemērus. Prieks, ka ir kāds ar tik cēlu mērķi. 🙂
Ļoti noderīgi ieteikumi, jo vairāk klausos un lasu, jo vairāk izprotu savu bērnu un mainos pati līdzi. 😍
Jūsu padomi, ieteikumi, zināšanas palīdz man gan kā trīsgadnieka vecākam, gan kā pedagogam darbā ar sākumskolas skolēniem! Paldies par to! ❤️
Man palīdzējušas dažādas metodes uzlabot ikdienu un attiecības ar savu bērnu. 🎈
Paldies par jēgpilnu saturu. Tas ir palīdzējis man kā mammai pārdomāt un uzlabot komunikāciju un izprast bērnus. ❤️
Saņemtā informācija palīdzēja saprast, ka ar to vien, ka esi mamma un tev liekas, ka sapratīsi, ko katrā situācijā darīt, pilnīgi noteikti nepietiek, tāpēc ar nepacietību gaidu, kad varēšu noskatīties lekcijas par emociju regulēšanu un robežām.❤️
Sākumā biju ļoti skeptiska 😁, bet citu variantu nebija, un nopirku mēneša abonementu. Un ieteikumi tik tiešām strādā gan uz mani, gan manu četrgadnieci. Nav viegli, bet nu man ir vismaz cerība, ka nesabojāšu savas un meitas attiecības, bet varu un varēšu pārvarēt visādas vētras. Paldies!
“Mīlēt Izglītoti” ir īsts atradums vecākiem. Uzgāju to nejauši un nodomāju – kur es biju ātrāk. Ļoti daudz vērtīgas informācijas, paldies! ❤️
Es gūstu ļoti daudz padomu, kā saprast savus bērnus. Labāk esmu izpratusi kļūdas ar pirmo meitu un šobrīd ar jaunākajiem spēju pati labāk pieņemt bērnu emocijas. Šī informācija ir jāzina katram vecākam. ❤️ Paldies par to, ko dari! ❤️
Previous
Next
Lielisks saturs, kas palīdz saprast, kā cieņpilni audzināt bērnu. Ka var un vajag citādāk, nekā mums pašiem ielikts bērnībā. Informācija tik forši nodota, ka viegli arī pastāstīt idejas citiem, piemēram, cieņpilni pastāstīt par uzzināto saviem vecākiem, kas palīdz vecvecākošanā. Sajūsmā visas paaudzes. 😍
"Paldies, vērtīga bija visa nodarbība. Saņēmu svarīgus atslēgas vārdus/frāzes, kuras pilnībā izmainīja manu redzējumu. Un lielākais paldies nodarbības vadītajai, par skaidru atbildi uz manis uzdoto personīgo jautājumu. Esmu skolotāja & mamma, šī nodarbība man kā mammai bija ļoti emocionāla, jo skaidri sapratu, kur esam nošāvuši greizi attiecībās ar savu trīsgadnieku. Ak, kā es būtu gribējusi šo nodarbību redzēt ātrāk. Nodarbības laikā saņēmu atbildes uz visiem sev neskaidrajiem jautājumiem, saņēmu zināšanas, praktiskus padomus un pats svarīgākais skaidru virzienu tālākai ikdienai ar bērniem. " Anda
"Man patika reāli piemēri no dzīves un minētie situāciju risinājumi. Noteikti mācīšos vēl vairāk runāt ar savu viengadnieci un nosaukt emocijas vārdā, aprakstīt sajūtas, lai pati iepazītos vēl labāk ar savām sajūtām, jo sapratu, ka manā bērnībā arī emocijas tika uzskatitas par kaut ko nepareizu. " LIga
''Patika praktiski ieteikumi, piemēri. Iemācījos, ka jāļauj bērnam kļūdīties un būt patstāvīgam savos lēmumos, kur tas ir iespējams. Uzreiz izmantošu komplimentus, mazāk dot norādījumus, kas varētu būs izaicinājums man pašai arī, jo ikdienā daudz dodu norādījumus, tāpat nevajadzīgi kritizēju bērnu, sagaidot no bērna pieauguša cilvēka rīcību, ko saprotu, ka tas nav pareizi.''
''Sapratu par sevi daudz lietu. Esmu vilkusi laukā vecāko dēlu no emocijām, domājot, ka citādi tas viņam ir traumatiski ielikusi viņu jutīgo bērnu "kastītē" un pāraprūpējusi, tagad jau maziem solīšiem virzos pareizā virzienā. Dažādās situācijās "saucu bērna emocijas vārdā", tādā veidā ļaujot viņam pašam atpazīt savas sajūtas, to kas notiek ar viņa ķermeni un sajūtām. Jaunākajam bērnam vēl viss priekšā, domājams, ka pateicoties Jums, mazākais daudz ātrāk spēs savas emocijas atpazīt un kontrolēt. Patika pilnīgi viss! Patiesi izbaudīju nodarbību!''
''Man principā noderēja viss Jūsu stāstītais- tiešām beidzot pa ilgiem laikiem piedalījos nodarbībā, kur sniegto informāciju varēšu izmantot arī praktiski. Patika vienkāršā un saprotamā valodā pasniegtā informāciju, daudzie skaidrojumi un piemēri no dzīves, tas ļoti palīdz saprast.'
''Man principā noderēja viss Jūsu stāstītais- tiešām beidzot pa ilgiem laikiem piedalījos nodarbībā, kur sniegto informāciju varēšu izmantot arī praktiski. Patika vienkāršā un saprotamā valodā pasniegtā informāciju, daudzie skaidrojumi un piemēri no dzīves, tas ļoti palīdz saprast.'
‘’Mūsu ģimenei ļoti nepieciešami visi šie knifiņi un zināšanas, kā runāt ar bērniem, kā mācīt un izprast bērnus un arī pašiem sevi. Jaunajiem vecākiem arī jāmācās izprast emocijas. Bieži pārlasām informāciju, mudinu līdzcilvēkus ieklausīties, jo ļoti noderīgi, tikai mēs to aizmirstam ikdienas skrējienā. Lasu partnerim informāciju, un izdodas – vismaz cenšamies izrunāt dusmas ne tikai ar paceltu balsi vai raudāšanu. Noder pat ļoti. Kaut arī ir dusmas vai pārgurums, mācāmies savaldīt dusmas – gan paši, gan mācām to darīt bērniem. Labprāt vēlētos piedalīties vēl kādā kursā! 😍🙌🙌🙌’
‘’Mūsu ģimenei ļoti nepieciešami visi šie knifiņi un zināšanas, kā runāt ar bērniem, kā mācīt un izprast bērnus un arī pašiem sevi. Jaunajiem vecākiem arī jāmācās izprast emocijas. Bieži pārlasām informāciju, mudinu līdzcilvēkus ieklausīties, jo ļoti noderīgi, tikai mēs to aizmirstam ikdienas skrējienā. Lasu partnerim informāciju, un izdodas – vismaz cenšamies izrunāt dusmas ne tikai ar paceltu balsi vai raudāšanu. Noder pat ļoti. Kaut arī ir dusmas vai pārgurums, mācāmies savaldīt dusmas – gan paši, gan mācām to darīt bērniem. Labprāt vēlētos piedalīties vēl kādā kursā! 😍🙌🙌🙌’
Man žēl, ka 10 gadus atpakaļ nezināju lietas, ko zinu tagad. Bet viss nav zaudēts, nekad nav par vēl uzzināt un iemācīties, kā ir labāk. Lielākā daļa informācijas noder gan desmitgadniekam, gan trīsgadniekam! Turpināšu mācīties un iesaistīties visos procesos no visām pusēm. Paldies! ❤️
Man “Mīlēt izglītoti” sniegtā informācijā ir palīdzējusi iemācīt savai 1,5 gadus vecajai meitiņai robežas, ka zināmu iemeslu dēļ ir lietas, kuras darīt vienkārši nedrīkst, jo tas ir bīstami u. tml. Mēs esam ļoti progresējušas, tieši pateicoties materiāliem, un, lai cik dažkārt grūti tas nebūtu, es tagad zinu, ka rīkojos pareizi un robežas nosaku adekvāti. Paldies! 😊
Tevis sniegtā informācija palīdz labāk izprast mana bērna vajadzības un saprast, kā adekvātāk uz tām atbildēt – nevis tikai noreaģēt, izejot no paraduma vai savas bērnības/kolektīvās sabiedrības pieredzes, bet gan apzināti darīt citādāk. Tas palīdz būt labākai mammai un justies kā labākam cilvēkam. Paldies Tev!
Previous
Next

Kļūsti par drošu un pārliecinātu vecāku kopā ar vadošo bērnu attīstības un audzināšanas speciālisti.

Par programmu

“Bērnu audzināšanas pamati” grupu nodarbību laikā uzzināsi visu svarīgāko par bērnu attīstību un audzināšanu. Katru pirmdienu kursu platformā būs pieejams jauns kurss, kuru varēsi skatīties sev ērtā laikā un vietā. Tu saņemsi praktiskus ieteikumus, kurus uzreiz varēsi pielietot savā ikdienā. Jautājumus varēsi uzdot grupas WhatsApp čatā.

Grupu nodarbības ir sākušās 19.03.2024. Nākamā grupa jau pēc mēneša!

lekļautās nodarbības Bērnu audzināšanas pamati programmā
Mazulis 0–4 g.v.
Pētnieks 4–7 g.v.
Jaunietis 8–18 g.v.
Mazulis + pētnieks 0–7 g.v.
Mazulis + pētnieks + jaunietis 0–18 g.v.

Kā regulēt savas un bērna emocijas

Vecumposma īpatnības līdz 4 gadu vecumam

Bērnudārza gaitu uzsākšana

Divgadnieku krīze

Kā runāt ar bērnu tā, lai viņš klausās

Vecumposmu īpatnības 4–7 gadu vecumam

Bērna rakstura jeb temperamenta iezīmes

Vecāku rūpes par sevi

Kā mācīt bērnam robežas un disciplinu

Vecumposmu īpatnības 8–18 gadu vecumam

Vienreizēja maksa

Katru mēnesi no konta tiks veikts automātisks maksājums

PIEVIENOJIES PROGRAMMAI ŠODIEN

Bernu audzinasanas pamati programma dau nodarbibu laikã Tu uzzinãsi visu svarigãko par bērnu attistibu un audzināsanu. Katru pirmdienu Tavā kursu platforma bus pieejams jauns kurss, kuru Tu varesi skatities sev erta laika un vietã. Tu sanemsi praktiskus ieteikumus, kurus uzreiz varesi pielietot sava ikdienã un jautajumus varesi uzdod programmas whats app grupā

Mācību programma sākas 15.02.2024 - 18.04.2024

Programmas kopējā vērtība 568 eur

Programmas atklāšanas cena tikai 184 eur

Katru mēnesi no konta tiks veikts automātisks maksājums

Piesakies līdz 16.03. un bonusā saņem 6 lekcijas

PSIHOLOGISKA IZPETE2 1

Ja programmu beidzot, neiegūsi vēlamo, saņemsi 100% naudas atgriešanu!

KĀ DARBOJAS PROGRAMMA?

Kad ir pēdējā reģistrēšanās diena?

Pēdējā reģistrēšanās diena ir 16. marts.

Kad ir pirmā nodarbību diena?

Pirmo nodarbību saņemsi 19. martā.

Kur tiek vadīta programma?

Visas nodarbības un komunikācija notiek attālināti.

Kur es saņemšu pieeju “Bērnu audzināšanas pamati” programmai?

Programmas materiāli būs pieejami mājaslapā tavā profilā.

Vai man ir jāklausās nodarbība noteiktā laikā?

Nodarbības ir ierakstītas video formātā, tādēļ vari klausīties nodarbību sev ērtā laikā un vietā.

Cik nodarbības ir pieejamas?

Programmā ir iekļautas līdz 10 nodarbības par svarīgākajām vecākošanas un bērnu audzināšanas tēmām.

Kāda ir programmas cena?

Ir pieejami divi apmaksas veidi. Dalītais maksājums nozīmē, ka katru mēnesi automātiski tiks veikta apmaksa par programmu reizi mēnesī, cena ir atkarīga no izvēlētās programmas. Vai arī vari izvēlēties vienreizēju maksājumu uzreiz par visu programmu un ietaupīt.

Par kādām tēmām būs nodarbības?

Nodarbības būs par visām svarīgajām tēmām, kuras jāzina katram vecākam. Piemēram, par emociju regulāciju, bērna disciplinēšanu, dienas ritmu, bērna motivāciju mācīties, emocionālo jutīgumu, podiņmācību, gatavību bērnudārzam un skolai, spēju sekot līdzi norādēm u.c.

Cik gara ir programma?

Atkarībā no izvēlētās programma 1,5–3 mēnešus gara.

Cik ilgi man būs pieejami visi materiāli?

Video materiāli un PDF būs pieejami visu programmas laiku un 30 dienas pēc programmas beigām.

Par kāda vecuma bērniem būs programma?

Lielākā daļa kursu noderēs kā jaundzimušo un pirmsskolas vecuma bērnu vecākiem, tā arī skolnieku vecākiem. Pat ja tavs bērns ir krietni vecāks, viņa vajadzības nekur nav pazudušas. Ja kādā vecumposmā kaut kas ir mazāk saņemts, bērns tik un tā to vēlēsies saņemt, bet paudīs citādāk. Tādēļ daudzi skolēnu vecāki novērtē nodarbības par pirmsskolas vecuma bērnu uzvedību un attīstību.

0
    0
    Grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā