Interneta veikala lietošanas noteikumi

Mīlēt Izglītoti, reģistrācijas Nr.19039211746, adrese: Brīvības gatve 401, Rīga, LV-1024, turpmāk – internetveikals – nodrošina mājas lapā pieejamo saturu un sniedz preces un pakalpojumus saskaņā ar zemāk izklāstītajiem Lietošanas noteikumiem. Noteikumi attiecas uz visiem portāla apmeklētājiem, neatkarīgi no tā, vai apmeklētājs ir vai nav reģistrēts portāla lietotājs.

1. Vispārīgie noteikumi

Ja patērētājs, izmantojot mājas lapas starpniecību iegādājas preces un pakalpojumus, tad šāda savstarpēja vienošanās tiek uzskatīta par Distances līgumu un ir pakļauta Latvijas Republikas tiesību normām, kas regulē distances līgumu tai skaitā, bet ne tikai, Latvijas Republikas „Patērētāju tiesību aizsardzības likums”, Latvijas Republikas Ministru Kabineta noteikumiem „Noteikumi par distances līgumu” u.c.

2. Pirkumu veikšana

Interneta veikalā pārdoto produktu cenas un specifikācija ir norādītas blakus produktiem.

Lai veiktu pasūtījumu, pievienojiet vēlamos produktus iepirkumu grozam. Aizpildiet visus nepieciešamos laukus. Pasūtījuma kopējās izmaksas pēc tam tiek parādītas uz ekrāna. Veiciet pirkuma apmaksu, lai pabeigtu pasūtījumu.

3. Apmaksas noteikumi

Norēķinu valūta miletizglitoti.lv vietnē ir norādītās EUR (eiro). Pirkumu iespējams apmaksāt izvēloties sekojošas maksājumu metodes, ko nodrošina maksājumu platforma makecommerce.lv , Maksekeskus AS:

Interneta veikals piedāvā šādas maksājuma metodes:

  • Latvijas internetbanku maksājumi: Swedbank, SEB, Citadele un Luminor
  • Visa/Mastercard karšu maksājumi

NB! Izmantojot internetbanku apmaksas metodi, apstipriniet pasūtījumu un noklikšķiniet uz pogas “Atgriezties pie tirgotāja”.

Personas dati, kas nepieciešami maksājumu veikšanai, tiek nodoti licencētai maksājumu iestādei Maksekeskus AS www.makecommerce.lv.

Līgums stājas spēkā līdz ar veiksmīgu maksājumu uz internetveikala bankas kontu. Ja kādu iemeslu dēļ pasūtījumu izpildīt nebūs iespējams, Pircējs par to tiks informēts un samaksātā summa tiks atmaksāta pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas.

4. Piegādes noteikumi un atgriešana

Iegādātie video kursi pēc veiksmīgas maksājuma saņemšanas interneta veikala bankas kontā būs pieejami Mīlēt Izglītoti nodarbību platformā. Pēc apmaksas veikšanas spiežot uz ”Mans profils”, esošajiem lietotājiem video nodarbības būs uzreiz pieejamas. Jaunajiem lietotājiem būs jāizveido konts, pēc konta izveides uzreiz būs pieejami video kursi.

Par konsultācijas laikiem tiek veikta vienošanās pirms apmaksas veikšanas.

Pircējam nav naudas atgriešanas tiesības attiecībā uz digitāliem pakalpojumiem (video lekcijas, video lekciju kursi un citi).

5. Atteikuma tiesības

Klientam ir tiesības atcelt konsultāciju 24h iepriekš brīdinot par neierašanos. Ja klients nebrīdina par neierašanos 24h laikā, ja klients ir veicis apmaksu par konsultāciju, nauda netiek adgriezta; ja klients nav veicis apmaksu, ir jāapmaksā rezervētais konsultācijas laiks.

7. Pircēja personas datu apstrāde

Internetveikals apstrādā tikai tos personas datus, kurus pircējs ir ievadījis pie preču pasūtīšanas, kā piemēram, vārds, uzvārds, e-pasts u.c.

Maksājumu apstrādi nodrošina maksājumu platforma makecommerce.lv, tāpēc mūsu uzņēmums maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus nodod platformas īpašniekam – licenzētai maksājumu iestādei Maksekeskus AS.

Ja Jūs esat nepārprotami piekritis saņemt mūsu mārketinga paziņojumus, tostarp jaunumus, mēs laiku pa laikam varam sazināties ar Jums nosūtot informāciju par mūsu pakalpojumiem un jaunākajiem piedāvājumiem. Šajā nolūkā mēs varam apstrādāt Jūsu e-pasta adresi, kuru norādījāt, pierakstoties mārketinga komunikācijai. Pircējam ir iespēja atteikties no mārketinga paziņojumiem, paziņojot par to mums, rakstot uz info@miletizglitoti.lv

8. Strīdu izšķiršanas kārtība

Jautājumos, kas nav atrunāti šajos noteikumos un nosacījumos, Pircējs un Pārdevējs apņemas ievērot Latvijas Republikā spēkā esošos normatīvos aktus.

Puses visus starp Pārdevēju un Pircēju radušos strīdus risina savstaprēju sarunu vai sarakstes ceļā. Ja strīdu neizdosies atrisinās sarunu vai sarakstes veidā, Puses strīdu risinās Latvijas Republikas tiesā, ievērojot LR normatīvos aktus. Strīdus starp Pircēju (patērētāju) un Pārdevēju var nodot risināšanai Patērētāju tiesību aizsardzības centrā vai Latvijas Republikas tiesā.

Pircējam ir tiesības vērsties arī Eiropas Savienības strīdu izšķiršanas iestādēs.

0
    0
    Grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā