Audzināšanas kursi

Kā disciplinēt bērnu bez kliegšanas?
titulbild2

Kā disciplinēt bērnu bez kliegšanas

Šajā nodarbībā uzzināsi praktiskus padomus un stratēģijas, kas var palīdzēt jums disciplinēt bērnu ar cieņu, neizmantojot kliegšanu vai citus soda veidus, kas var sabojāt jūsu attiecības ar bērnu.
Neatkarīgi no tā, vai esat jauns vecāks vai pieredzējis aprūpētājs, šie padomi palīdzēs jums radīt pozitīvu un atbalstošu vidi, kurā jūsu bērns var augt un attīstīties.

Kā atbalstīt bērnus ar uzmanības deficītu
titulbildeudhs

Kā atbalstīt bērnus ar uzmanības deficītu

Šī nodarbība Tev iedos skaidrību un praktiskus rīkus kā rīkoties. Ieteikumi būs derīgi kā maziem, tā lielākiem bērniem, arī tad, ja bērnam nav UDHS.

Temperamenta jeb rakstura īpašības
temperaments

Temperamenta īpašības

Šīs lekcijas laikā uzzināsi, kā noteikt savas un bērna temperamenta iezīmes, kas var palīdzēt Tev saprast, kāpēc Tavs bērns reaģē noteiktā veidā, un izvairīties no nepareizas viņa uzvedības interpretācijas. Tu uzzināsiet, kā pielāgot savu audzināšanas stilu bērna temperamentam, tādējādi veidojot ciešāku saikni un pozitīvākas attiecības.

Divgadnieku krīze
2gadniekukrize

Divgadnieku krīze 2023

Bērns apgūst savu neatkarību un mācās sevi apliecināt. Tas var būt izaicinošs laiks gan vecākiem, gan bērniem, taču tas ir arī svarīgs laiks, kad vecāki var bērnam dot iespēju un palīdzēt attīstīt spēcīgu pašvērtējumu.

Kādēļ vecāki kliedz un, kā to pārstāt?
yelling

Kādēļ vecāki kliedz un, kā to pārstāt?

Šajā nodarbībā uzzināsi par to, kādēļ mums cilvēkiem ir tendence kliegt. Kas notiek ar mūsu smadzenēm, kad mēs kliedzam, kas notiek ar bērna smadzenēm, kad mēs kliedzam uz viņu. Kā parūpēties par to, lai mazāk rastos kliegšana?

0
    0
    Grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā