Kursi vecākiem

Bērnu audzināšanas pamati

Bērnu audzināšana ir dinamisks process. Bērnam attīstoties, arī viņa uzvedība pēkšņi var mainīties, kas nereti vecākos rada satraukumu. Vecāki bieži sev jautā: Vai tas ir normāli? Vai es izdarīju kaut ko nepareizi? Vai tās ir sekas nepareizai audzināšanai? Kad tas beigsies? Bērnu audzināšanas pamati” ir plašākā informācijas krātuve par bērnu attīstības posmiem, uzvedību un bērnu audzināšanu

Tu uzzināsi praktiskas audzināšanas pieejas, kas strādā.

Play Video

Kā šī programma var palīdzēt?

Simona Dimanta, mamma un speciāliste bērnu audzināšanas un attīstības jautājumos. 

Ko šajā programmā iemācīsies

Praktiskas prasmes bērnu audzināšanā

Saņemsi praktisku pamatu un konkrētus rīkus, kas palīdzēs veidot drošas un mīlošas attiecības ar saviem bērniem. Piemēram, apgūstot, kā regulēt emocijas, veicināt bērna vēlmi sadarboties un saprast viņa vajadzības.

Pašvērtējuma attīstīšana

Apgūsi pašvērtējuma veicināšanas stratēģijas, kas palīdzēs veicināt bērna veselīgu attīstību, pašpārliecību un veiksmīgu attiecību veidošanu ar vienaudžiem. Tavs bērns spēs objektīvi novērtēt savas spējas, zināšanas un iemaņas, kā arī izprast savu vērtību un potenciālu.

Efektīvu līdzekļu atrašana krīzes situācijās

Programma piedāvā praktiskus līdzekļus, ko var izmantot, risinot konfliktus un grūtības ar bērnu uzvedību. Tas ļauj vecākiem konstruktīvi reaģēt uz konfliktiem un novērst situāciju pasliktināšanos.

Kursi vecākiem

Bērnu audzināšanas pamati – tā nav tikai teorija

Lielākā daļa kursa materiālu ir praktiski ieteikumi ar reāliem dzīves piemēriem. Iegūtās zināšanas sniegs tūlītēju rezultātu attiecībās ar tavu bērnu.

Group 36 1

Iekļautie kursi

Bērna temperamenta iezīmes

Iekļautie kursi

Divgadnieku krīze

Atbildes uz vecāku jautājumiem

Jautājumi par bērniem no 1–2 g.v.

Atbildes uz vecāku jautājumiem

Jautājumi par bērniem no 2–3 g.v.

Atbildes uz vecāku jautājumiem

Jautājumi par bērniem no 4–5 g.v.

2.logo

Kas ir Mīlēt Izglītoti?

Mīlet Izglītoti ir mammas un bērnu psiholoģes Simonas Dimantas radīta kursu platforma, kurā tiek skaidrota bērnu uzvedība pieejamā un viegli saprotamā valodā. S. Dimantas  vīzija ir radīt pasauli, kurā bērni aug laimīgi un saprasti un kļūst par spējīgiem pieaugušajiem. Mīlēt Izglītoti

Kopš 2022. gada 10 000+ studentu

Pieejamas vairāk nekā 15 nodarbības

Mūsdienīgas zinātnē balstītas praktiskas pieejas

Kā var klausīties kursus?

Dodies pastaigā, esi ceļojumā vai ēd pusdienas – klausies kursus sev ērtā laikā un vietā savā viedierīcē vai datorā.

1

Video ieraksti un darba lapas pieejamas uzreiz

Programma “Bērnu audzināšanas pamati” ir plašākā informācijas krātuve par bērnu attīstību un audzināšanu. Regulāri tiek pievienoti jauni materiāli. Izvēloties abonementu, tev ir pieejamas visas video nodarbības bez laika vai skatījumu skaita ierobežojuma. Skaties savā mobilajā telefonā vai datorā.

2

Jebkurā brīdī uzdod savu jautājumu speciālistam

Abonementa lietošanas laikā uzdod savu jautājumu jebkurā brīdī un saņem atbildi jautājumu un atbilžu sesijas laikā. Platformā ir pieeja anketai, kurā vari uzrakstīt savu jautājumu speciālistam, vai raksti jautājumu komentārā zem nodarbības.

3

Praktiski uzdevumi un iespēja dalīties ar pārdomām

Pie kursiem ir pieejamas darba lapas pašizpētei vai bērna uzvedības izvērtēšanai. Ar iegūtajām atziņām programmas dalībnieki var dalīties vecāku domubiedru grupā, kā arī klātienes un Zoom tikšanās laikā.

FB REKLAMAS5

Iepazīsties ar programmas vadošo speciālisti

Simona Dimanta

Es esmu mamma, audžumamma un praktizējoša psiholoģe ar maģistra grādu  psiholoģijā. Amerikas Bērnu psiholoģijas institūtā esmu apguvusi spēļu terapiju. Esmu pabeigusi Ņujorkas Uzmanības deficīta un hiperaktivitātes traucējumu programmu. Esmu ieguvusi piesaistes attiecību veidošanas grupu nodarbību vadītājas sertifikātu, un Latvijā esmu vienīgā praktizējošā speciāliste šajā laukā. Tāpat esmu izgājusi neskaitāmas citas apmācības, galvenokārt par tēmām, kā strādāt ar bērniem, kuriem ir uzvedības grūtības.

Līdztekus labai izglītībai esmu uzkrājusi arī lielu praktisko pieredzi.

Esmu strādājusi bērnudārzā par pedagoga palīgu un sociālajā dienestā ar riska grupas ģimenēm. Strādāju arī Latvijas Bērnu atbalsta fondā, palīdzot vecākiem un bērniem risināt uzvedības grūtības, vadot sociālo prasmju treniņu grupas bērniem un atbalsta grupas vecākiem. Aktīvi vadu kursus vecākiem un izglītības iestāžu darbiniekiem.

Ikviens vecāks mīl savus bērnus un vēl viņiem visu to labāko. Es saprotu vecāku sāpes, uztraukumus un pārdzīvojumus, kad viņu bērnam ir uzvedības grūtības, ar kurām bērns un vecāki pašu spēkiem netiek galā. Es saprotu vecākus, kuri jūtas bezspēcīgi vai apjukuši.

Ikviens vecāks dara labāko, ko spēj, taču ir reizes, kad nepieciešama palīdzība no malas. Mans mērķis ir atbalstīt ikvienu, kurš ikdienā ir kopā ar bērniem, jo īpaši vecākus. Tādēļ esmu izveidojusi šo programmu, lai ikviens var apgūt cieņpilnas audzināšanas pieejas un mīlēt bērnus izglītoti.

Atsauksmes no kursu dalībniekiem

Kursi vecākiem

Kļūsti par drošu un pārliecinātu vecāku kopā ar bērnu attīstības un audzināšanas speciālisti.

639€

Iegādājoties visus kursus atsevišķi

48,00 €/mēn.

Pārtrauc abonementu jebkurā brīdī savā profilā


Pēc pirkuma veikšanas savā e-pastā saņemsi novērtējuma anketu, kuru aizpildot saņemsi sev personalizētus ieteikumus, kurus kursus klausīties, lai saņemtu sev vēlamās atbildes un informāciju

Biežāk uzdotie jautājumi

No abonementa var atteikties jebkurā brīdī savā lietotāja profilā. Abonements ir jāatsaka 10 dienas pirms nākamā maksājuma, lai tas netiktu ieturēts. Abonementa pieeja beigsies dienā, kad būtu jābūt nākamajam maksājumam. Pēc abonementa noslēgšanas materiāli profilā vairs nebūs pieejami.

Abonementa cenā ir iekļauti vairāk nekā 12 kursi par dažādām tēmām, kas saistītas ar bērnu audzināšanu, uzvedību un attīstību.

Programmā ir pieejami specifiski kursi par bērnu vecumposmiem, kā arī vispārīgi kursi, kuri noderēs visu pirmsskolas un sākumskolas bērnu vecākiem. Regulāri tiek pievienotas jaunas tēmas.

Papildus kā abonementa lietotājam ir iespēja pievienoties Facebook domubiedru grupai, kā arī uzdot savus jautājumus un saņemt atbildes ikmēneša jautājumu un atbilžu sesijās.

Veicot abonementa iegādi, pirkuma noformējuma anketā pie cenas ir norādīts datums, kad notiks atkārtota apmaksa par kursu. Katrs nākamais maksājums tiks veikts pēc mēneša, piemēram, ja kurss tiek iegādāts 13.07., tad nākamais maksājums būs 13.08.

Mēneša abonements dod lietotājiem neierobežotu pieeju visiem materiāliem. Abonementa maksa atjaunojas katru mēnesi automātiski tik ilgi, kamēr lietotājs to nav atteicis savā lietotāja profilā.

Dažus kursus atsevišķi var iegādāties mājaslapas sadaļā Kursi vecākiem.  Pieejamie kursi: “Kā regulēt savas un bērna emocijas” (68 eur) , “Kā runāt ar bērnu tā, lai viņš klausās” (48 eur), “Divgadnieku krīze” (36 eur).

Lielākā daļa vecāku pēc viena kursa vēlas noklausīties vēl kādu kursu, tādēļ izdevīgāk ir iegādāties mēneša abonementu, nevis katru kursu atsevišķi.

Tev nav jāpiesakās uz konsultāciju, ja tavi jautājumi ir:

Kā panākt, lai bērns klausās un izpilda norādes?

Ko darīt, ja bērns nevēlas piepūlēties?

Bērns ir ļoti nedrošs, nevēlas draudzēties ar citiem bērniem.

Bērns dusmojas, krīt gar zemi, kliedz, spiedz.

Mans bērns bija paraugbērns, bet tagad kļuvis par mazu “briesmonīti”, sit un kniebj citiem.

Bērns nevēlas šķirties no vecākiem.

Bērns kļūst dezorganizēts.

Vai mans bērns ir gatavs bērnudārzam?

Kā attīstīt bērna patstāvību?

Kā veidot drošu piesaisti ar savu bērnu?

u.c.

Uz vecāku biežāk uzdotajiem jautājumiem var saņemt atbildes šajā programmā. Ja nav pieejama atbilde, tu  vari uzdot jautājumu anketā un jautājumu un atbilžu sesijas laikā saņemt atbildi uz savu jautājumu.

Konsultācija pie psihologa maksā 45 eur 45 min. Konsultācijas laikā vari iegūt atbildi uz 1 vai varbūt 5 jautājumiem. Šajā programmā ir neierobežota pieeja atbildēm uz vecāku biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Lai gan programmā  ir daudz informācijas par pirmsskolas vecuma bērniem, programmā ir vairākas nodarbības, kuras ir arī par skolas vecuma bērniem: “Kā runāt ar bērnu tā, lai viņš klausās”, “Pašvērtējuma veidošanās”, “Kā regulēt savas un bērna emocijas”, “Robežas un  disciplīna”, “Telefona lietošanas ieradumi”.

Programmā regulāri tiek pievienota jauna informācija, un maijā tā tiks papildināta ar pusaudžu tēmām.

Izvēlēties šīs nodarbības abonementa veidā ir izdevīgāk nekā iegādāties tās atsevišķi. Ja tomēr ir vēlēšanās sākt ar kursiem atsevišķi, tad šim vecumposmam iesaku izvēlēties kursu “Kā runāt ar bērnu tā, lai viņš klausās” vai “Pašvērtējuma veidošanās”. Lai cik ļoti liels ir vilinājums sākt ar nodarbību “Robežas un disciplinēšana”, visbiežāk tā nav pareizā izvēle, jo, kā mēs zinām, bērna uzvedība liecina par vajadzībām.

© 2024 Visas tiesības paturētas - Miletizglitoti.lv

0
    0
    Grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā