Pedagogu tālākizglītība

 • Sale! Kā mācīt robežas
  Emociju regulācija un disciplīna

  Kā mācīt robežas un disciplīnu

  Vēlies uzzināt jaunas un efektīvas metodes, kā bērniem mācīt disciplīnu un ievērot noteikumus?

  Kursā Tu uzzināsi, kā ar cieņpilnām metodēm efektīvi bērniem mācīt robežas un disciplīnu neliekot sev justies vainīgam, ka izmanto nepiemērotas audzināšanas pieejas. Iegūsi praktiskus padomus un tehnikas, kā noteikt atļautās robežas. Iemācīsies, kas ir konsekventa noteikumu uzturēšana, kā konsekventums var raisīt vēlmi ievērot noteikumus un kad konsekventa noteikumu uzturēšana rada pretējo.

  21.65 Pievienot grozam
 • Sale! kā atbalstīt bērnu ar UDHS kurss pedagogiem
  Pedagogiem

  Kā atbalstīt bērnu ar UDHS

  Ja tev ir zināms bērns, kuram ir īsa uzmanības noturība,

  kurš nevēlas darīt to, kas ir jādara, bet ilgi var darīt to, ko grib pats, bērns ir impulsīvs, runā no vietas, visu laiku ir kustībā, neievēro robežas, tad šī nodarbība būtiski atvieglos tavu ikdienu. Visticamāk, šis bērns ir nevis izlaists vai neaudzināts, bet viņam ir uzmanības deficīta traucējumi. Tas nozīme, ka tev nepieciešami rīki, kā vadīt bērnu, kuram ir UDHS, lai nesabojātu attiecības un velti netērētu enerģiju uz nepareizajām lietām. Šī ir viena no pedagogu un vecāku augstāk novērtētajām nodarbībām.

  21.65 Pievienot grozam
 • Sale! Ka berniem macit emociju regulaciju
  Vecākiem

  Kā bērniem mācīt emociju regulāciju

  Ikvienam, kurš ikdienā domā par emocijām, cenšas tās saprast sevī, citā un savā bērnā

  Kursā iegūsi konkrētas un efektīvas metodes, kā iemācīties atpazīt bērna emocijas, kā pašam bērnam iemācīt atpazīt tās, kā komunicēt ar bērnu mijiedarbībā, kā tikt gala ar savām emocijām kuras izraisa bērna uzvedība. Nodarbība būs noderīga visiem cilvēkiem – bez vecuma ierobežojuma, visiem kuri ikdienā strādā ar bērniem, audzina tos vai vienkārši pavada laiku pieskatot. Cilvēkiem, kuri vēlas saprast emocijas sevī, bērnā, audzēknī. Gūsti atbildes, palīdzi sev un bērnam saprast savas sajūtas labāk!

   

  29.77 Pievienot grozam
 • Sale! Pedagogu sadarbība ar vecākiem un mobinga risinājumi izglītības iestādē kurss pedagogiem
  Pedagogiem

  Pedagogu sadarbība ar vecākiem un mobinga risinājumi izglītības iestādē

  Bērnu psihologs Tev sniegs praktiskas prasmes, zināšanas un rīkus.

  Iegūsi rīkus, kas ļaus strukturēti un sistemātiski veikt novērojumus un analizēt bērnu uzvedību, lai  atrastu cēloņus un risinājumus uzvedības problēmām. Iemācīsies, kā efektīvi komunicēt ar vecākiem, izmantojot dažādus komunikācijas modeļus un metodes. Tas veicinās labāku sapratni un sadarbību starp tevi kā pedagogu un vecākiem. Iegūsi praktiskus soļus, ka risināt mobinga situācijas.

  29.65 Pievienot grozam
 • Sale! Bērna attīstība no 4 līdz 7 gadu vecumam
  Vecākiem

  Bērna attīstība no 4 līdz 7 gadu vecumam

  Bērnu psihologs skaidro, kāda ir bērna attīstība no 4 līdz 7 gadu vecumam

  Kursā Tu uzzināsi, kādēļ bērns speciāli lieto vārdus, kurus nedrīkst, kādēļ bērns aiztiek savas vai citu privātās zonas, tās pēta, kādā vecumā bērns sāk sevi pašapmierināt, kā par to runāt ar bērnu, kādēļ bērns melo, kā iemācīt bērnam būt patstāvīgākam, kā ieinteresēt bērnu mācīties, kādēļ bērns vairs negrib gulēt savā gultā, kādēļ bērns bieži citiem dod norādes par to, kas būtu viņiem jādara, kādēļ bērns maina spēles noteikumus un iegūsi atbildes uz citām vecumposma īpatnībām.

  30.49 Pievienot grozam
 • Sale! Vecumposma ipatnibas lidz 4 gadu vecumam
  Vecākiem

  Vecumposma īpatnības līdz 4 gadu vecumam

  Palīdzi bērnam attīstīties un augt katrā no viņa dzīves posmiem!

  Kursā Tu uzzināsi kādēļ bērns sāk raudāt, kad vecāks dodas prom, vēlas bērnu atstāt pie tēta vai omītes, kādēļ bērns bāž visu mutē, un līdz kādam vecumam tas ir normāli, kādēļ bērns mētā mantas, kādēļ bērns tīši dara to, ko nedrīkst,– iekniebj, nomet zemē un skatās, kādēļ bērns ņem nost citiem mantas, cik daudz bērnam ir jārunā katrā vecumposmā, kādēļ bērns nespēlējas ar citiem bērniem un atbildes  citiem jautajumiem.

  29.77 Pievienot grozam
 • Sale! Pedagogu sadarbība ar vecākiem kurss pedagogiem
  Pedagogiem

  Pedagogu sadarbība ar vecākiem

  Veiksmīga pedagogu sadarbība ar vecakiem palīdzēs atrisināt sarežģītas situācijas

  Pēc trīs stundu ilgas nodarbības zināsi, kā pārliecinoši un efektīvi vadīt sarežģītas sarunas ar vecākiem. Kursā iegūsi rīkus, kas ļaus strukturēti un sistemātiski veikt novērojumus un analizēt bērnu uzvedību, lai atrastu cēloņus un risinājumus uzvedības problēmām. Iemācīsies, kā efektīvi komunicēt ar vecākiem, izmantojot dažādus komunikācijas modeļus un metodes. Tas veicinās labāku sapratni un sadarbību starp tevi kā pedagogu un vecākiem. 

  15.25 Pievienot grozam
 • Sale! Kā palīdzēt iekļauties bērniem ar UDHS un AST
  Pedagogiem

  Kā palīdzēt iekļauties bērniem ar UDHS un AST

  Ja tev ir zināms bērns, kuram ir īsa uzmanības noturība,

  kurš nevēlas darīt to, kas ir jādara, bet ilgi var darīt to, ko grib pats, bērns ir impulsīvs, runā no vietas, visu laiku ir kustībā, neievēro robežas, tad šī nodarbība būtiski atvieglos tavu ikdienu. Iespējams, zini bērnu, kuram ir vāji attīstīta valoda, kurš nereaģē uz vidē notiekošo, bērnam ir specifiskas intereses, bērns veic atkārtojošas darbības ar ķermeni, nespēlējas ar citiem bērniem. Ja atpazīsti šādu bērnu, šī nodarbība palīdzēs apgūt praktiskas prasmes, kā sadarboties ar bērnu, lai izvairītos no nevēlamas uzvedības. Pieejas, kuras iegūsi, neapgrūtinās tavu ikdienas darbu, bet palīdzēs veicināt sadarbību ar  bērniem.

  38.12 Pievienot grozam
 • Sale! Bērnudārza gaitu uzsākšana kurss pedagogiem
  Pedagogiem

  Bērnudārza gaitu uzsākšana (pedagogiem)

  Kurss pedagogiem Tev palīdzēs:

  • bērnu temperamenta iezīmēm un kā tās izpaužas;
  • raudāšanu, kā skolotājam uz to reaģēt un ko darīt, ja bērns negrib, ka viņu mierina;
  • vides iekārtošanu;
  • principiem, kā pareizi iedalīt telpu zonās;
  • satura sagatavošanu;
  • adaptēšanās periodu un svarīgāko, kas jāievēro pirmajā mēnesī
  31.34 Pievienot grozam
 • Sale! Kā palīdzēt iekļauties bērniem ar autiskā spektra traucējumiem (AST)
  Pedagogiem

  Kā palīdzēt iekļauties bērniem ar autiskā spektra traucējumiem (AST)

  Iespējams, tu zini bērnu, kuram ir vāji attīstīta valoda,

  kurš nereaģē uz vidē notiekošo, bērnam ir specifiskas intereses, bērns veic atkārtojošas darbības ar ķermeni, nespēlējas ar citiem bērniem. Ja atpazīsti šādu bērnu, šī nodarbība palīdzēs apgūt praktiskas prasmes, kā sadarboties ar bērnu, lai izvairītos no nevēlamas uzvedības. Pieejas, kuras iegūsi, neapgrūtinās tavu ikdienas darbu, bet palīdzēs veicināt sadarbību ar  bērniem. Kurss Tev palīdzēs saņemt atbildes uz kā iekļaut bērnus ar AST.

  30.49 Pievienot grozam
0
  0
  Grozs
  Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā