konsult

 • ka bernam macit podinmacibu Milet Izglitoti3
  Vecākiem

  Kā bērnam mācīt podiņmācību

  Kurss palīdzēs saprast, kāds ir podiņmācības process, kas jāņem vērā, lai to uzsāktu un veiksmīgi iemācītu bērnam iegūt jaunās prasmes. Pēc kursa pabeigšanas tu atpazīsi, kurā brīdī tavs bērns ir gatavs iet uz podiņu un mācēsi risināt grūtības, kas radušās podiņmācības procesa gaitā.

  18.68 Pievienot grozam
 • Sale! Jautājumi un atbildes. bērnu psihologs konsultē
  Vecākiem

  Jautājumi un atbildes

  Iesūti savu jautājumu un es uz to atbildēšu Zoom tiešsaistē 31. jūlijā.

  21.65 Pievienot grozam
 • Bezmaksas kurss. Kas ir cieņpilna audzināšana
  Zoom

  BEZMAKSAS kurss. Kas ir cieņpilna bērnu audzināšana

  Kādēļ ikdienā nākas piedzīvot šādus izaicinājumus ar bērniem;

  Kā palīdzēt bērnam būt apņēmīgākam, patstāvīgākam, ar vēlmi pašam izdomāt, kā pavadīt laiku;

  Kā nenonākt līdz tam, ka jarisina samilzušas grūtības.

  Lasīt vairāk
 • Sale! Kā mācīt robežas
  Emociju regulācija un disciplīna

  Kā mācīt robežas un disciplīnu

  Vēlies uzzināt jaunas un efektīvas metodes, kā bērniem mācīt disciplīnu un ievērot noteikumus?

  Kursā Tu uzzināsi, kā ar cieņpilnām metodēm efektīvi bērniem mācīt robežas un disciplīnu neliekot sev justies vainīgam, ka izmanto nepiemērotas audzināšanas pieejas. Iegūsi praktiskus padomus un tehnikas, kā noteikt atļautās robežas. Iemācīsies, kas ir konsekventa noteikumu uzturēšana, kā konsekventums var raisīt vēlmi ievērot noteikumus un kad konsekventa noteikumu uzturēšana rada pretējo.

  21.65 Pievienot grozam
 • Sale! kā atbalstīt bērnu ar UDHS kurss pedagogiem
  Pedagogiem

  Kā atbalstīt bērnu ar UDHS

  Ja tev ir zināms bērns, kuram ir īsa uzmanības noturība,

  kurš nevēlas darīt to, kas ir jādara, bet ilgi var darīt to, ko grib pats, bērns ir impulsīvs, runā no vietas, visu laiku ir kustībā, neievēro robežas, tad šī nodarbība būtiski atvieglos tavu ikdienu. Visticamāk, šis bērns ir nevis izlaists vai neaudzināts, bet viņam ir uzmanības deficīta traucējumi. Tas nozīme, ka tev nepieciešami rīki, kā vadīt bērnu, kuram ir UDHS, lai nesabojātu attiecības un velti netērētu enerģiju uz nepareizajām lietām. Šī ir viena no pedagogu un vecāku augstāk novērtētajām nodarbībām.

  21.65 Pievienot grozam
 • Sale! Mockup darba lapas emociju kārtis pdf faili drukāšanai
  Vecākiem

  Emociju aktivitātes kārtis

  Palīdzēs tev un tavam bērnam iemācīties atpazīt emocijas, nosaukt tās vārdā un izprast, kā tās regulēt. Palīdzēs tev veidot saturīgas un vērtīgas sarunas par bērna ikdienu. Palīdzēs tev veidot saikni un uzticēšanos, un ne tikai veidot, bet arī nostabilizēt emociju regulācijas prasmes.

  17.98 Pievienot grozam
 • Sale! e gramata mockup
  PDF faili

  Kā veicināt bērna paklausību

  Bērnu psihologs iesaka, kā veicināt bērna paklausību

  E-grāmata vecākiem par to, kā rīkoties situācijās, kad bērns neklausa. Vērtīgs un praktiski pielietojams padomu krājums vecākiem, kas sniegs zināšanas par to, kā ar cieņpilnām, saudzīgām un bērnam labvēlīgām metodēm vadīt un mainīt sava bērna uzvedību

  20.18 Pievienot grozam
 • Sale! Kurss vecākiem Kā runāt ar bērnu tā, lai viņš klausās
  Vecākiem

  Divgadnieku krīze

  Bērnu psihologs sniegs atbildes par bērna divgadnieka periodu

  Kurss Tev dos  gan zināšanas, gan skaidrojumus, ieteikumus un padomus, gan metodes un tehnikas, kuras Tu NEKAVĒJOTIES varēsi likt lietā, uzreiz sperot pirmos soļus pozitīvu pārmaiņu virzienā, lai tiktu galā situācijās, kad bērns bieži dusmojas, raud, apvainojas, bērns dusmās sāk sit galvu, bērns saka, ka darīs pats, bet pats nevar izdarīt un citās situācijās.

  29.77 Pievienot grozam
 • Sale! Kurss vecākiem Kā sagatavot bērnu bērnudārzam
  Vecākiem

  Kā sagatavot bērnu bērnudārzam

  Laicīgi sagatavojoties bērnudārza gaitu uzsākšanai,

  samazināsi stresa sajūtu un uzsāksi šo posmu mierīgi.

  Kursā Tu iegūsi izpratni par to, vai tavs bērns ir gatavs dārziņam, zināšanas, kā bērna emocionalitāte un temperaments ietekmē bērnudārza gaitu sākšanu, informāciju par nepieciešamajām prasmēm, sākot iet dārziņā, ieteikumus, kā pareizi sagatavot bērnu dārziņam un ko darīt, ja bērns ir ļoti nervozs, padomus, kā atbalstīt bērnu, sākot iet dārziņā, un kā palīdzēt bērnam pierast pie jaunās vides.

  18.97 Pievienot grozam
 • Sale! kurss vecākiem kā runāt ar bērnu tā, lai viņš klausās
  Vecākiem

  Kā runāt ar bērnu tā, lai viņš klausās

  Vēlies uzzināt, kā runāt ar bērnu tā, lai viņš klausās?

  Tev  būs iespēja paskatīties uz sevi no malas un saprast, kā bērns jūtas un domā. Tas sniegs izpratni par Tavu komunikācijas pieeju un palīdzēs attīstīt tādu sadarbību, kas ir abpusēji saistoša. Vairs nebūs kliegšana, raudāšana, dumpošanās. Nodarbībā saņemsi konkrētus padomus un piemērus, kā efektīvi komunicēt ar bērniem. Iemācīsies, kā dot norādījumus, izteikt komplimentus un kā ļaut bērniem izpaust savu patstāvību un radošumu. Tev nebūs visu laiku jāstaigā pakaļ un jāizsaka norādes.

   

  29.77 Pievienot grozam
 • Sale! Ka berniem macit emociju regulaciju
  Vecākiem

  Kā bērniem mācīt emociju regulāciju

  Ikvienam, kurš ikdienā domā par emocijām, cenšas tās saprast sevī, citā un savā bērnā

  Kursā iegūsi konkrētas un efektīvas metodes, kā iemācīties atpazīt bērna emocijas, kā pašam bērnam iemācīt atpazīt tās, kā komunicēt ar bērnu mijiedarbībā, kā tikt gala ar savām emocijām kuras izraisa bērna uzvedība. Nodarbība būs noderīga visiem cilvēkiem – bez vecuma ierobežojuma, visiem kuri ikdienā strādā ar bērniem, audzina tos vai vienkārši pavada laiku pieskatot. Cilvēkiem, kuri vēlas saprast emocijas sevī, bērnā, audzēknī. Gūsti atbildes, palīdzi sev un bērnam saprast savas sajūtas labāk!

   

  29.77 Pievienot grozam
 • Sale! Pedagogu sadarbība ar vecākiem un mobinga risinājumi izglītības iestādē kurss pedagogiem
  Pedagogiem

  Pedagogu sadarbība ar vecākiem un mobinga risinājumi izglītības iestādē

  Bērnu psihologs Tev sniegs praktiskas prasmes, zināšanas un rīkus.

  Iegūsi rīkus, kas ļaus strukturēti un sistemātiski veikt novērojumus un analizēt bērnu uzvedību, lai  atrastu cēloņus un risinājumus uzvedības problēmām. Iemācīsies, kā efektīvi komunicēt ar vecākiem, izmantojot dažādus komunikācijas modeļus un metodes. Tas veicinās labāku sapratni un sadarbību starp tevi kā pedagogu un vecākiem. Iegūsi praktiskus soļus, ka risināt mobinga situācijas.

  29.65 Pievienot grozam
0
  0
  Grozs
  Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā