• ka veidot drosu piesaisti
    Emociju regulācija un disciplīna

    Kā veidot drošu piesaisti

    Kurss “Kā veidot drošu piesaisti” ir veidots vecākiem, kuri vēlas izprast, kā būt ne tikai par uzticamu, bet arī par emocionāli līdzsvarotu vecāku sava bērna dzīvē, veidojot ciešu un drošu attiecību pamatu.

    86.00 Uzzināt vairāk
  • mobinga risinajumi izglitibas iestade milet izglitoti2
    Visi kursi

    Mobinga risinājumi izglītības iestādē

    Iegūsi praktiskas zināšanas, kā ātri identificēt mobinga rašanās pazīmes un novērst tā saasināšanos un saņemsi praktiskus padomus un metodoloģiju mobinga situāciju efektīvai risināšanai.

    44.19 Uzzināt vairāk
  • ka bernam macit podinmacibu milet izglitoti1
    Vecākiem

    Kā bērnam mācīt podiņmācību

    Kurss palīdzēs saprast, kāds ir podiņmācības process, kas jāņem vērā, lai to uzsāktu un veiksmīgi iemācītu bērnam iegūt jaunās prasmes. Pēc kursa pabeigšanas tu atpazīsi, kurā brīdī tavs bērns ir gatavs iet uz podiņu un mācēsi risināt grūtības, kas radušās podiņmācības procesa gaitā.

    24.15 Uzzināt vairāk
  • Mockup darba lapas emociju kārtis pdf faili drukāšanai
    Vecākiem

    Emociju aktivitātes kārtis

    Palīdzēs tev un tavam bērnam iemācīties atpazīt emocijas, nosaukt tās vārdā un izprast, kā tās regulēt. Palīdzēs tev veidot saturīgas un vērtīgas sarunas par bērna ikdienu. Palīdzēs tev veidot saikni un uzticēšanos, un ne tikai veidot, bet arī nostabilizēt emociju regulācijas prasmes.

    27.13 Uzzināt vairāk
  • e gramata mockup
    PDF faili

    Kā veicināt bērna paklausību

    Bērnu psihologs iesaka, kā veicināt bērna paklausību

    E-grāmata vecākiem par to, kā rīkoties situācijās, kad bērns neklausa. Vērtīgs un praktiski pielietojams padomu krājums vecākiem, kas sniegs zināšanas par to, kā ar cieņpilnām, saudzīgām un bērnam labvēlīgām metodēm vadīt un mainīt sava bērna uzvedību

    35.13 Uzzināt vairāk
  • ka berniem macit robezas un disciplinu milet izglitoti21 1
    Emociju regulācija un disciplīna

    Kā bērniem mācīt robežas un disciplīnu

    Vēlies uzzināt jaunas un efektīvas metodes, kā bērniem mācīt disciplīnu un ievērot noteikumus?

    Kursā Tu uzzināsi, kā ar cieņpilnām metodēm efektīvi bērniem mācīt robežas un disciplīnu neliekot sev justies vainīgam, ka izmanto nepiemērotas audzināšanas pieejas. Iegūsi praktiskus padomus un tehnikas, kā noteikt atļautās robežas. Iemācīsies, kas ir konsekventa noteikumu uzturēšana, kā konsekventums var raisīt vēlmi ievērot noteikumus un kad konsekventa noteikumu uzturēšana rada pretējo.

    64.16 Uzzināt vairāk
  • Divgadnieku krize milet izglitoti2
    Vecākiem

    Divgadnieku krīze

    Bērnu psihologs sniegs atbildes par bērna divgadnieka periodu

    Kurss Tev dos  gan zināšanas, gan skaidrojumus, ieteikumus un padomus, gan metodes un tehnikas, kuras Tu NEKAVĒJOTIES varēsi likt lietā, uzreiz sperot pirmos soļus pozitīvu pārmaiņu virzienā, lai tiktu galā situācijās, kad bērns bieži dusmojas, raud, apvainojas, bērns dusmās sāk sit galvu, bērns saka, ka darīs pats, bet pats nevar izdarīt un citās situācijās.

    48.15 Uzzināt vairāk
  • Ka sagatavot bernu bernudarzam milet izglitoti1
    Vecākiem

    Kā sagatavot bērnu bērnudārzam

    Laicīgi sagatavojoties bērnudārza gaitu uzsākšanai,

    samazināsi stresa sajūtu un uzsāksi šo posmu mierīgi.

    Kursā Tu iegūsi izpratni par to, vai tavs bērns ir gatavs dārziņam, zināšanas, kā bērna emocionalitāte un temperaments ietekmē bērnudārza gaitu sākšanu, informāciju par nepieciešamajām prasmēm, sākot iet dārziņā, ieteikumus, kā pareizi sagatavot bērnu dārziņam un ko darīt, ja bērns ir ļoti nervozs, padomus, kā atbalstīt bērnu, sākot iet dārziņā, un kā palīdzēt bērnam pierast pie jaunās vides.

    37.12 Uzzināt vairāk
  • Ka runat ar bernu ta lai vins klausas milet izglitoti21
    Vecākiem

    Kā runāt ar bērnu tā, lai viņš klausās

    Vēlies uzzināt, kā runāt ar bērnu tā, lai viņš klausās?

    Tev  būs iespēja paskatīties uz sevi no malas un saprast, kā bērns jūtas un domā. Tas sniegs izpratni par Tavu komunikācijas pieeju un palīdzēs attīstīt tādu sadarbību, kas ir abpusēji saistoša. Vairs nebūs kliegšana, raudāšana, dumpošanās. Nodarbībā saņemsi konkrētus padomus un piemērus, kā efektīvi komunicēt ar bērniem. Iemācīsies, kā dot norādījumus, izteikt komplimentus un kā ļaut bērniem izpaust savu patstāvību un radošumu. Tev nebūs visu laiku jāstaigā pakaļ un jāizsaka norādes.

     

    53.17 Uzzināt vairāk
  • ka berniem macit emociju regulaciju milet izglitoti21
    Vecākiem

    Kā bērniem mācīt emociju regulāciju

    Ikvienam, kurš ikdienā domā par emocijām, cenšas tās saprast sevī, citā un savā bērnā

    Kursā iegūsi konkrētas un efektīvas metodes, kā iemācīties atpazīt bērna emocijas, kā pašam bērnam iemācīt atpazīt tās, kā komunicēt ar bērnu mijiedarbībā, kā tikt gala ar savām emocijām kuras izraisa bērna uzvedība. Nodarbība būs noderīga visiem cilvēkiem – bez vecuma ierobežojuma, visiem kuri ikdienā strādā ar bērniem, audzina tos vai vienkārši pavada laiku pieskatot. Cilvēkiem, kuri vēlas saprast emocijas sevī, bērnā, audzēknī. Gūsti atbildes, palīdzi sev un bērnam saprast savas sajūtas labāk!

     

    66.14 Uzzināt vairāk
  • pedagogu sadarbiba ar vecakiem mobinga risinajumi izglitibas iestade milet izglitoti2
    Pedagogiem

    Pedagogu sadarbība ar vecākiem un mobinga risinājumi izglītības iestādē

    Bērnu psihologs Tev sniegs praktiskas prasmes, zināšanas un rīkus.

    Iegūsi rīkus, kas ļaus strukturēti un sistemātiski veikt novērojumus un analizēt bērnu uzvedību, lai  atrastu cēloņus un risinājumus uzvedības problēmām. Iemācīsies, kā efektīvi komunicēt ar vecākiem, izmantojot dažādus komunikācijas modeļus un metodes. Tas veicinās labāku sapratni un sadarbību starp tevi kā pedagogu un vecākiem. Iegūsi praktiskus soļus, ka risināt mobinga situācijas.

    67.12 Uzzināt vairāk
  • Otra berna ienaksana gimene milet izglitoti1
    Vecākiem

    Otrā bērna ienākšana ģimenē

    Uzzini, kā sagatavot vecāko bērnu ģimenes pieaugumam un veicināt harmoniskas attiecības starp brāļiem un māsām. Apgūsti praktiskas metodes, lai ģimenē valdītu miers un cieņpilna mijiedarbība!
    36.17 Uzzināt vairāk
  • berna pasvertejuma veidosana milet izglitoti2
    Vecākiem

    Bērna pašvērtējuma veidošana

    Kurss vecākiem, kas vēlas spēcināt sava pirmsskolas vecuma bērna pašvērtējumu –

    praktiski risinājumi, ko varat ieviest uzreiz pēc kursa noslēguma!

    Vai jūs satrauc, ka jūsu bērns bieži apvainojas, baidās no neveiksmēm vai salīdzina sevi ar citiem bērniem? Šis kurss ir izveidots tieši jums – pirmsskolas vecuma bērnu vecākiem, kas vēlas iemācīties praktiskas metodes bērna pašvērtējuma spēcināšanai un palīdzēt viņam augt par pārliecinātu un drošu personību.

    50.19 Uzzināt vairāk
  • berna attistiba 4 lidz 7 gadu vecumam milet izglitoti2
    Vecākiem

    Bērna attīstība no 4 līdz 7 gadu vecumam

    Bērnu psihologs skaidro, kāda ir bērna attīstība no 4 līdz 7 gadu vecumam

    Kursā Tu uzzināsi, kādēļ bērns speciāli lieto vārdus, kurus nedrīkst, kādēļ bērns aiztiek savas vai citu privātās zonas, tās pēta, kādā vecumā bērns sāk sevi pašapmierināt, kā par to runāt ar bērnu, kādēļ bērns melo, kā iemācīt bērnam būt patstāvīgākam, kā ieinteresēt bērnu mācīties, kādēļ bērns vairs negrib gulēt savā gultā, kādēļ bērns bieži citiem dod norādes par to, kas būtu viņiem jādara, kādēļ bērns maina spēles noteikumus un iegūsi atbildes uz citām vecumposma īpatnībām.

    50.19 Uzzināt vairāk
  • vecumposma ipatnibas lidz 4 gadu vecumam milet izglitoti21
    Vecākiem

    Vecumposma īpatnības līdz 4 gadu vecumam

    Palīdzi bērnam attīstīties un augt katrā no viņa dzīves posmiem!

    Kursā Tu uzzināsi kādēļ bērns sāk raudāt, kad vecāks dodas prom, vēlas bērnu atstāt pie tēta vai omītes, kādēļ bērns bāž visu mutē, un līdz kādam vecumam tas ir normāli, kādēļ bērns mētā mantas, kādēļ bērns tīši dara to, ko nedrīkst,– iekniebj, nomet zemē un skatās, kādēļ bērns ņem nost citiem mantas, cik daudz bērnam ir jārunā katrā vecumposmā, kādēļ bērns nespēlējas ar citiem bērniem un atbildes  citiem jautajumiem.

    66.19 Uzzināt vairāk
  • pedagogu sadarbiba ar vecakiem milet izglitoti2
    Pedagogiem

    Pedagogu sadarbība ar vecākiem

    Veiksmīga pedagogu sadarbība ar vecakiem palīdzēs atrisināt sarežģītas situācijas

    Pēc trīs stundu ilgas nodarbības zināsi, kā pārliecinoši un efektīvi vadīt sarežģītas sarunas ar vecākiem. Kursā iegūsi rīkus, kas ļaus strukturēti un sistemātiski veikt novērojumus un analizēt bērnu uzvedību, lai atrastu cēloņus un risinājumus uzvedības problēmām. Iemācīsies, kā efektīvi komunicēt ar vecākiem, izmantojot dažādus komunikācijas modeļus un metodes. Tas veicinās labāku sapratni un sadarbību starp tevi kā pedagogu un vecākiem. 

    36.17 Uzzināt vairāk
0
    0
    Grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā