Banner
Sale!
Vēl palikušas 18 vietas par 58.19

Kā palīdzēt bērniem ar uzmanības noturības, uzvedības un emociju grūtībām

Tu vēlies, lai bērns sadarbotos, spētu kontrolēt emocijas un kļūtu patstāvīgāks – bez nemitīgas atgādināšanas un konfliktiem. Programma, Kā palīdzēt bērniem ar uzmanības noturības, uzvedības un emociju grūtībām, Tev sniegs vienkāršus, tūlītēji izmantojamus praktiskus risinājumus un palīdzēs runāt ar bērnu tā, lai viņš ieklausās. 

 

😣 Tu piedzīvo ikdienā, ka:

– Tavs bērns nespēj sagaidīt kārtu, vienmēr grib būt pirmais, un nemāk zaudēt.
– Viņam pastāvīgi jāatgādina, kas jādara – ģērbties, tīrīt zobus, pildīt mājasdarbus u.c.
– Viņš ir ietiepīgs, lai cik runātu turpina pārkāpt noteikumus, un nereaģē uz brīdinājumiem.
– Tu esi mēģinājis sodus, apbalvojumus, mierīgi skaidrot, bet nekas nestrādā ilgtermiņā.
– Skola vai bērnudārzs sūta ziņas un piezīmes par bērna uzvedību, norāda,  ”bērnam vajag stingrākas robežas.”
– Tu esi izsmelta, bet nezini, ko vēl mēģināt.

Tu dari visu, ko spēj – centies runāt mierīgi, uzstādi robežas, meklē padomus –, bet tomēr tevī ir sajūta, ka varbūt dari nepietiekami, ka varbūt tu neesi gana labs vecāks. Ikdiena nogurdina – pastāvīgi jāsaka priekšā, jācīnās par elementārām lietām, jādzīvo no viena konflikta līdz nākamajam. Reizēm šķiet, ka citi tiek galā vieglāk. Dziļi sevī tu baidies: vai tavs bērns spēs iekļauties skolā, atrast draugus, tikt galā dzīvē? Un vēl tevi moka pārdomas – ja jau tagad ir grūti, kā būs, kad viņš kļūs vecāks un sāksies pusaudžu gadi? Vai tu spēsi viņu atbalstīt tad, kad problēmas kļūs vēl sarežģītākas.

Ko iegūsi Tu un Tavs bērns no programmas?

 

Tavs bērns mācīsies, kā rīkoties brīžos, kad ir lielas emocijas, kā sadarboties, kad negribas, un kā uzņemties vairāk atbildības savā ikdienā. Tu kā vecāks iegūsi skaidrību, kā reaģēt, kad viss iet šķērsām, nevis tikai vispārīgus ieteikumus. Mācīsies kopā ar bērnu, kā runāt, kad viņš neko negrib dzirdēt, un kā būt blakus, kad viņš pats ar sevi netiek galā. Jūs abi mācīsieties regulēt emocijas, izveidot skaidrāku dienas struktūru, sadarboties, nevis nemitīgi strīdēties, un beidzot sajust, ka esiet viena komanda. Miers, prognozējamība un savstarpēja sapratne kļūs par daļu no jūsu ikdienas.

Pats vērtīgākais ieguvums –  sajūta, ka ar Tavu bērnu viss būs labi. Ka viņš tiks ar sevi galā pieaugušā vecumā, spēs uzņemties atbildību un strādāt cienījamu darbu. Un Tu būsi tas vecāks, kurš viņam šo ticību ir palīdzējis izveidot.

🎧 Programma ietver 5 vērtīgus kursus:

1️⃣Kā atbalstīt bērnu ar uzmanības deficīta un hiperaktivitātes traucējumiem

🔹 Vairāk nekā 10 praktiski pielietojami ieteikumi, kā veicināt sadarbību ar bērnu
🔹 Mazāk pretestības un “nē” ikdienas situācijās
🔹 Rīki, kā veicināt bērna atbildības uzņemšanos un iesaisti
🔹 Stratēģijas, kā palīdzēt bērnam izpildīt uzdevumus no sākuma līdz beigām
🔹 Veidus, kā samazināt emociju uzplūdus un impulsīvu uzvedību
🔹 Konkrētas frāzes un norādes, kuras bērns tiešām uztver un ievēro
🔹 Mierīgāku un pārliecinātāku pašsajūtu kā vecākam – Tu zināsi, kā rīkoties
🔹 Darba lapas praktiskai lietošanai mājās un nodošanai skolai vai bērnudārzam
🔹 Dziļāku sapratni par bērna uzvedības cēloņiem, ne tikai sekām
🔹 Atbalstu sadarbībai ne tikai ar bērnu, bet arī ar izglītības iestādi

2️⃣ Kurss bērnam un vecākam kopā: Kā bērnam pastāstīt, ka viņam ir mācīšanās atšķirības? (12 soļi)

Šis kurss bērniem no 4 līdz 16 gadu vecumam palīdz saprast un pieņemt savas mācīšanās un uzvedības īpatnības, īpaši uzmanības deficīta un hiperaktivitātes (UDHT) gadījumā. Ar vairāk nekā 25 darba lapām bērns soli pa solim apgūst, kā strādā viņa smadzenes, kāpēc dažas lietas ir grūtākas, un – visbūtiskākais – ko viņš pats var darīt, lai sev palīdzētu. Materiāli ir veidoti bērnam saprotamā valodā un ir izmantojami gan mājās, gan skolā. Tie ne tikai sniedz zināšanas, bet arī praktiskas prasmes, kuras palīdz ikdienas situācijās – mācībās, attiecībās un emociju pārvaldībā.

Galvenie ieguvumi bērnam:

  1. Labāka izpratne par sevi – kas notiek viņa prātā un kā viņš mācās

  2. Uzlabota pašorganizēšanās – spēja uzsākt un pabeigt uzdevumus

  3. Emociju regulācija – prasme nomierināties un labāka spēja tikt galā ar dusmām

  4. Spēja sadarboties un klausīties – attiecību prasmes ģimenē un skolā

  5. Stiprināta pašvērtība – bērns iemācās redzēt savas stiprās puses

  6. Drošība un pārliecība ikdienā – bērns jūtas saprasts un spējīgāks rīkoties pats

3️⃣ Kurss vecākiem: Mācību motivācija?

Šis kurss ir paredzēts vecākiem, kuri vēlas izprast, kāpēc bērnam trūkst motivācijas mācīties, kāpēc viņš vilcinās sākt, ātri novēršas, vai nepabeidz iesākto, un ko vecāks var darīt, lai šo mainītu, neizmantojot sodus vai uzpirkšanu.

– Kāpēc bērna motivācija var šķist zema, pat ja viņš ir gudrs un zinātkārs
– Kā mācību vide, dienas struktūra un pieaugušā rīcība ietekmē bērna spēju koncentrēties
– Kā palīdzēt bērnam sākt darbu, noturēt uzmanību un pabeigt uzdevumus
– Kā veidot iekšējo motivāciju, nevis paļauties tikai uz apbalvojumu
– Kāpēc biežākā vecāku kļūda – pārspīlēta kontrole – samazina bērna gribu mācīties
– Kā bērnam iedot struktūru un pārliecību, nevis tikai atgādinājumus un norādes

4️⃣ Kurss vecākiem: Kā regulēt savas un bērna emocijas?

Šis kurss ir paredzēts vecākiem, lai apgūtu praktiska spieejas, kad bērns zaudē savaldību, “uzsprāgst”, protestē vai ieslīgst emocijās. Kurss palīdz saprast, kāpēc bērniem ir tik grūti regulēt emocijas, un kāpēc arī vecāki dažkārt zaudē kontroli, lai gan ļoti cenšas to nedarīt.


💡 Kursā Tu uzzināsi:

– Kāpēc bērniem bieži trūkst iekšējo resursu, lai nomierinātos
– Ko nozīmē “uzvedība ir emociju signāls” – un kā šo izpratni izmantot ikdienā
– Kā palīdzēt bērnam atgūt līdzsvaru, kad viņš piedzīvo spēcīgas emocijas
– Kā vecākiem pašiem regulēt savas emocijas
Vienkāršu, bet ļoti iedarbīgu metodi, ko lietot ikdienā, lai samazinātu emociju uzliesmojumus

🎁 BONUSA kurss: Kā bērnam saprast savas emocijas

Šis bonusa kurss ir veidots, lai Tu varētu skatīties to kopā ar savu bērnu un palīdzēt viņam labāk izprast savas emocijas. Bērns uzzinās, kā rodas dusmas, kas notiek ķermenī, kad jūtas ļoti dusmīgs vai aizkaitināts, un – svarīgākais – ko darīt, lai nomierinātos un rīkotos citādi. Kurss palīdz bērnam saprast, kā atvainoties, salabt pēc konflikta un kāpēc tas ir svarīgi.

Skatoties un runājot par redzēto, bērns pamazām iemācās mazāk strīdēties, vieglāk sadzīvot ar citiem bērniem un labāk kontrolēt savas lielās emocijas. Materiāls ir vienkāršs, ar skaidriem piemēriem un vizuāli saprotams, kas nostiprina apgūto un iedrošina sarunām starp vecāku un bērnu.

👩‍🏫 Programmas autore – Mg.psych. Simona Dimanta

Simona Dimanta ir bērnu uzvedības un attīstības speciāliste, kurai ir ne tikai vairāk nekā 8 gadu profesionāla pieredze darbā ar bērniem, vecākiem un pedagogiem, bet arī dziļa personīga izpratne par to, ko nozīmē dzīvot ar uzmanības, uzvedības un emociju grūtībām. Viņa ne tikai strādā ar ģimenēm, kurām ir šādi izaicinājumi – viņa pati dzīvo ar UDHT, tāpēc viss, ko viņa māca, ir pārbaudīts gan praksē, gan dzīvē.

Simonas vadītās programmas vieno zinātniski pamatota pieeja, praktiski rīki, sirsnīgs kontakts ar vecākiem un spēja sarežģītas lietas izskaidrot vienkārši un saprotami. Viņa redz bērnu nevis kā problēmu, bet kā cilvēku ar potenciālu, kuram vienkārši vajadzīgi piemēroti apstākļi, rīki un sapratne. Un viņa palīdz vecākiem kļūt par šo atbalstošo sistēmu.

Simonas vadībā tapušās programmas ir palīdzējušas simtiem ģimeņu visā Latvijā piedzīvot, ka mierīgāka, saprotošāka un strukturētāka ikdiena nav sapnis – tā ir iespējama. Un tas sākas ar vienu soli – zināšanām aiz, kurām seko rīcība.

Vecāku atsauksmes:

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
“Pievienojos programmai, jo vēlējos uzzināt vairāk par UDHS un atrast piemērotākas pieejas darbam ar savu bērnu – palīdzēt viņam kļūt patstāvīgākam un motivētākam mācīties jaunas prasmes. Programma deva man tieši to, ko meklēju – plašu, saprotamu un vērtīgu informāciju, daudz atbilžu uz jautājumiem, kas mani sen jau nodarbināja. Katrā lekcijā uzzināju ko jaunu, un dotie ieteikumi tiešām strādā. Esmu ieviesusi vairākas idejas mūsu ikdienā, un jau redzu pozitīvas pārmaiņas – bērns ir kļuvusi pacietīgāks, savāktāks un daudz neatkarīgāks. Vērtīgākais ir tas, ka tagad daudz labāk izprotu savu bērnu un viņa vajadzības. Šī pieredze ir bijis patiesi nozīmīgs ieguldījums gan manā, gan bērna attīstībā. Paldies!🥰”
Sarmīte

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
“Pirms programmas jutāmies nesaprasti un vieni – it kā mēs ar savām grūtībām būtu pilnīgi citā pasaulē. Bet pēc šī kursa sajūta ir tāda, ka esam pacēlušies krietni virs zemes. Mēs ieguvām ne tikai informāciju, bet arī virzienu – gan par GAPS diētu, gan emociju regulēšanu, gan žetonu sistēmas pielietošanu un ergoterapeita praktiskajiem ieteikumiem. Bērns ir mainījies – viņš dzird mūs, vēlas sadarboties, un mūsu savstarpējās attiecības ir kļuvušas daudz siltākas. Īpaši novērtēju piektdienu tikšanās, kur varējām dalīties pieredzē, uzdot jautājumus un precizēt dzirdēto. Šī programma patiešām palīdz – tā dod ne tikai zināšanas, bet arī sajūtu, ka neesi viens.”
Ieva

Ja Tu esi noguris no strīdiem, nemitīgas atkārtošanas un sajūtas, ka nekas nestrādā – ir laiks izmēģināt citu ceļu.

Pievienojies programmai un sāc soli pa solim mācīt bērnam prasmes, kas palīdz viņam sadarboties, pieņemt zaudējumu, kļūt pārliecinātam un patstāvīgākam.

 

58.19

Availability: Noliktavā 18 prece/-es (var būt neizpildīts pasūtījums)

Video ieraksts

  • Iegādes brīdī būs jāizveido profils.
  • Ja tev jau ir izveidots profils, pirms pirkuma veikšanas pārliecinies, ka esi tajā ielogojies, lai piekļuvi kursam saņemtu uzreiz.
  • Kurss būs redzams profilā.

Bonusi

  • Ir iespēja pievienoties jautājumu un atbilžu sesijām 1 reizi mēnesī.
  • Kursam ir mūža pieeja.
  • Kursu var skatīties no vairākām ierīcēm.
  • Kursu var klausīties neierobežotu reižu skaitu.
  • Pieejama prezentācija un darba lapas lejuplādei.

Tu vēlies, lai bērns sadarbotos, spētu kontrolēt emocijas un kļūtu patstāvīgāks – bez nemitīgas atgādināšanas un konfliktiem. Programma, Kā palīdzēt bērniem ar uzmanības noturības, uzvedības un emociju grūtībām, Tev sniegs vienkāršus, tūlītēji izmantojamus praktiskus risinājumus un palīdzēs runāt ar bērnu tā, lai viņš ieklausās. 

 

😣 Tu piedzīvo ikdienā, ka:

– Tavs bērns nespēj sagaidīt kārtu, vienmēr grib būt pirmais, un nemāk zaudēt.
– Viņam pastāvīgi jāatgādina, kas jādara – ģērbties, tīrīt zobus, pildīt mājasdarbus u.c.
– Viņš ir ietiepīgs, lai cik runātu turpina pārkāpt noteikumus, un nereaģē uz brīdinājumiem.
– Tu esi mēģinājis sodus, apbalvojumus, mierīgi skaidrot, bet nekas nestrādā ilgtermiņā.
– Skola vai bērnudārzs sūta ziņas un piezīmes par bērna uzvedību, norāda,  ”bērnam vajag stingrākas robežas.”
– Tu esi izsmelta, bet nezini, ko vēl mēģināt.

Tu dari visu, ko spēj – centies runāt mierīgi, uzstādi robežas, meklē padomus –, bet tomēr tevī ir sajūta, ka varbūt dari nepietiekami, ka varbūt tu neesi gana labs vecāks. Ikdiena nogurdina – pastāvīgi jāsaka priekšā, jācīnās par elementārām lietām, jādzīvo no viena konflikta līdz nākamajam. Reizēm šķiet, ka citi tiek galā vieglāk. Dziļi sevī tu baidies: vai tavs bērns spēs iekļauties skolā, atrast draugus, tikt galā dzīvē? Un vēl tevi moka pārdomas – ja jau tagad ir grūti, kā būs, kad viņš kļūs vecāks un sāksies pusaudžu gadi? Vai tu spēsi viņu atbalstīt tad, kad problēmas kļūs vēl sarežģītākas.

Ko iegūsi Tu un Tavs bērns no programmas?

 

Tavs bērns mācīsies, kā rīkoties brīžos, kad ir lielas emocijas, kā sadarboties, kad negribas, un kā uzņemties vairāk atbildības savā ikdienā. Tu kā vecāks iegūsi skaidrību, kā reaģēt, kad viss iet šķērsām, nevis tikai vispārīgus ieteikumus. Mācīsies kopā ar bērnu, kā runāt, kad viņš neko negrib dzirdēt, un kā būt blakus, kad viņš pats ar sevi netiek galā. Jūs abi mācīsieties regulēt emocijas, izveidot skaidrāku dienas struktūru, sadarboties, nevis nemitīgi strīdēties, un beidzot sajust, ka esiet viena komanda. Miers, prognozējamība un savstarpēja sapratne kļūs par daļu no jūsu ikdienas.

Pats vērtīgākais ieguvums –  sajūta, ka ar Tavu bērnu viss būs labi. Ka viņš tiks ar sevi galā pieaugušā vecumā, spēs uzņemties atbildību un strādāt cienījamu darbu. Un Tu būsi tas vecāks, kurš viņam šo ticību ir palīdzējis izveidot.

🎧 Programma ietver 5 vērtīgus kursus:

1️⃣Kā atbalstīt bērnu ar uzmanības deficīta un hiperaktivitātes traucējumiem

🔹 Vairāk nekā 10 praktiski pielietojami ieteikumi, kā veicināt sadarbību ar bērnu
🔹 Mazāk pretestības un “nē” ikdienas situācijās
🔹 Rīki, kā veicināt bērna atbildības uzņemšanos un iesaisti
🔹 Stratēģijas, kā palīdzēt bērnam izpildīt uzdevumus no sākuma līdz beigām
🔹 Veidus, kā samazināt emociju uzplūdus un impulsīvu uzvedību
🔹 Konkrētas frāzes un norādes, kuras bērns tiešām uztver un ievēro
🔹 Mierīgāku un pārliecinātāku pašsajūtu kā vecākam – Tu zināsi, kā rīkoties
🔹 Darba lapas praktiskai lietošanai mājās un nodošanai skolai vai bērnudārzam
🔹 Dziļāku sapratni par bērna uzvedības cēloņiem, ne tikai sekām
🔹 Atbalstu sadarbībai ne tikai ar bērnu, bet arī ar izglītības iestādi

2️⃣ Kurss bērnam un vecākam kopā: Kā bērnam pastāstīt, ka viņam ir mācīšanās atšķirības? (12 soļi)

Šis kurss bērniem no 4 līdz 16 gadu vecumam palīdz saprast un pieņemt savas mācīšanās un uzvedības īpatnības, īpaši uzmanības deficīta un hiperaktivitātes (UDHT) gadījumā. Ar vairāk nekā 25 darba lapām bērns soli pa solim apgūst, kā strādā viņa smadzenes, kāpēc dažas lietas ir grūtākas, un – visbūtiskākais – ko viņš pats var darīt, lai sev palīdzētu. Materiāli ir veidoti bērnam saprotamā valodā un ir izmantojami gan mājās, gan skolā. Tie ne tikai sniedz zināšanas, bet arī praktiskas prasmes, kuras palīdz ikdienas situācijās – mācībās, attiecībās un emociju pārvaldībā.

Galvenie ieguvumi bērnam:

  1. Labāka izpratne par sevi – kas notiek viņa prātā un kā viņš mācās

  2. Uzlabota pašorganizēšanās – spēja uzsākt un pabeigt uzdevumus

  3. Emociju regulācija – prasme nomierināties un labāka spēja tikt galā ar dusmām

  4. Spēja sadarboties un klausīties – attiecību prasmes ģimenē un skolā

  5. Stiprināta pašvērtība – bērns iemācās redzēt savas stiprās puses

  6. Drošība un pārliecība ikdienā – bērns jūtas saprasts un spējīgāks rīkoties pats

3️⃣ Kurss vecākiem: Mācību motivācija?

Šis kurss ir paredzēts vecākiem, kuri vēlas izprast, kāpēc bērnam trūkst motivācijas mācīties, kāpēc viņš vilcinās sākt, ātri novēršas, vai nepabeidz iesākto, un ko vecāks var darīt, lai šo mainītu, neizmantojot sodus vai uzpirkšanu.

– Kāpēc bērna motivācija var šķist zema, pat ja viņš ir gudrs un zinātkārs
– Kā mācību vide, dienas struktūra un pieaugušā rīcība ietekmē bērna spēju koncentrēties
– Kā palīdzēt bērnam sākt darbu, noturēt uzmanību un pabeigt uzdevumus
– Kā veidot iekšējo motivāciju, nevis paļauties tikai uz apbalvojumu
– Kāpēc biežākā vecāku kļūda – pārspīlēta kontrole – samazina bērna gribu mācīties
– Kā bērnam iedot struktūru un pārliecību, nevis tikai atgādinājumus un norādes

4️⃣ Kurss vecākiem: Kā regulēt savas un bērna emocijas?

Šis kurss ir paredzēts vecākiem, lai apgūtu praktiska spieejas, kad bērns zaudē savaldību, “uzsprāgst”, protestē vai ieslīgst emocijās. Kurss palīdz saprast, kāpēc bērniem ir tik grūti regulēt emocijas, un kāpēc arī vecāki dažkārt zaudē kontroli, lai gan ļoti cenšas to nedarīt.


💡 Kursā Tu uzzināsi:

– Kāpēc bērniem bieži trūkst iekšējo resursu, lai nomierinātos
– Ko nozīmē “uzvedība ir emociju signāls” – un kā šo izpratni izmantot ikdienā
– Kā palīdzēt bērnam atgūt līdzsvaru, kad viņš piedzīvo spēcīgas emocijas
– Kā vecākiem pašiem regulēt savas emocijas
Vienkāršu, bet ļoti iedarbīgu metodi, ko lietot ikdienā, lai samazinātu emociju uzliesmojumus

🎁 BONUSA kurss: Kā bērnam saprast savas emocijas

Šis bonusa kurss ir veidots, lai Tu varētu skatīties to kopā ar savu bērnu un palīdzēt viņam labāk izprast savas emocijas. Bērns uzzinās, kā rodas dusmas, kas notiek ķermenī, kad jūtas ļoti dusmīgs vai aizkaitināts, un – svarīgākais – ko darīt, lai nomierinātos un rīkotos citādi. Kurss palīdz bērnam saprast, kā atvainoties, salabt pēc konflikta un kāpēc tas ir svarīgi.

Skatoties un runājot par redzēto, bērns pamazām iemācās mazāk strīdēties, vieglāk sadzīvot ar citiem bērniem un labāk kontrolēt savas lielās emocijas. Materiāls ir vienkāršs, ar skaidriem piemēriem un vizuāli saprotams, kas nostiprina apgūto un iedrošina sarunām starp vecāku un bērnu.

👩‍🏫 Programmas autore – Mg.psych. Simona Dimanta

Simona Dimanta ir bērnu uzvedības un attīstības speciāliste, kurai ir ne tikai vairāk nekā 8 gadu profesionāla pieredze darbā ar bērniem, vecākiem un pedagogiem, bet arī dziļa personīga izpratne par to, ko nozīmē dzīvot ar uzmanības, uzvedības un emociju grūtībām. Viņa ne tikai strādā ar ģimenēm, kurām ir šādi izaicinājumi – viņa pati dzīvo ar UDHT, tāpēc viss, ko viņa māca, ir pārbaudīts gan praksē, gan dzīvē.

Simonas vadītās programmas vieno zinātniski pamatota pieeja, praktiski rīki, sirsnīgs kontakts ar vecākiem un spēja sarežģītas lietas izskaidrot vienkārši un saprotami. Viņa redz bērnu nevis kā problēmu, bet kā cilvēku ar potenciālu, kuram vienkārši vajadzīgi piemēroti apstākļi, rīki un sapratne. Un viņa palīdz vecākiem kļūt par šo atbalstošo sistēmu.

Simonas vadībā tapušās programmas ir palīdzējušas simtiem ģimeņu visā Latvijā piedzīvot, ka mierīgāka, saprotošāka un strukturētāka ikdiena nav sapnis – tā ir iespējama. Un tas sākas ar vienu soli – zināšanām aiz, kurām seko rīcība.

Vecāku atsauksmes:

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
“Pievienojos programmai, jo vēlējos uzzināt vairāk par UDHS un atrast piemērotākas pieejas darbam ar savu bērnu – palīdzēt viņam kļūt patstāvīgākam un motivētākam mācīties jaunas prasmes. Programma deva man tieši to, ko meklēju – plašu, saprotamu un vērtīgu informāciju, daudz atbilžu uz jautājumiem, kas mani sen jau nodarbināja. Katrā lekcijā uzzināju ko jaunu, un dotie ieteikumi tiešām strādā. Esmu ieviesusi vairākas idejas mūsu ikdienā, un jau redzu pozitīvas pārmaiņas – bērns ir kļuvusi pacietīgāks, savāktāks un daudz neatkarīgāks. Vērtīgākais ir tas, ka tagad daudz labāk izprotu savu bērnu un viņa vajadzības. Šī pieredze ir bijis patiesi nozīmīgs ieguldījums gan manā, gan bērna attīstībā. Paldies!🥰”
Sarmīte

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
“Pirms programmas jutāmies nesaprasti un vieni – it kā mēs ar savām grūtībām būtu pilnīgi citā pasaulē. Bet pēc šī kursa sajūta ir tāda, ka esam pacēlušies krietni virs zemes. Mēs ieguvām ne tikai informāciju, bet arī virzienu – gan par GAPS diētu, gan emociju regulēšanu, gan žetonu sistēmas pielietošanu un ergoterapeita praktiskajiem ieteikumiem. Bērns ir mainījies – viņš dzird mūs, vēlas sadarboties, un mūsu savstarpējās attiecības ir kļuvušas daudz siltākas. Īpaši novērtēju piektdienu tikšanās, kur varējām dalīties pieredzē, uzdot jautājumus un precizēt dzirdēto. Šī programma patiešām palīdz – tā dod ne tikai zināšanas, bet arī sajūtu, ka neesi viens.”
Ieva

Ja Tu esi noguris no strīdiem, nemitīgas atkārtošanas un sajūtas, ka nekas nestrādā – ir laiks izmēģināt citu ceļu.

Pievienojies programmai un sāc soli pa solim mācīt bērnam prasmes, kas palīdz viņam sadarboties, pieņemt zaudējumu, kļūt pārliecinātam un patstāvīgākam.

 

1
    1
    Grozs
    Mockup darba lapas emociju kārtis pdf faili drukāšanai
    Emociju aktivitātes kārtis
    1 X 18.10 = 18.10

    Piesakies jaunumiem!

    Saņem 5% ATLAIDI savam pirkumam!